En Güzel Aşk Sözleri

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 3 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

1. En Güzel Kısa Aşk Sözleri

En güzel aşk sözleri arasından derlediğimiz birbiirnden güzel aşk sözleir ve kısa Aşk mesajları sizler için sayfamızda yer alacak.Sizlerde beğendiğiniz kısa Aşk sözlerini bizlerle paylaşabilirsiniz.

ask-sözleri-.

Bir anda iki insan 3 harfte buluşur. "AŞK" İlk harf ben ikinci sen üçüncü de KALP

Yanımdan yürüyordun Milena.. Düşünsene yanımda yürümüştün.

Seninle mesajlaşırken uyuyakalan kişiyi kaybetme. Çünkü O, uykusu geldiği halde seninle konuşmayı bırakmamış demektir.

Vücutlarımız birbirimize en kolay vereceğimiz şey. Önemli olan, hayatımızı verebilmek.

Bir kadın aşka inanmıyorum derken, aslında tek bir şey söylemek istiyordur: Hadi beni aşka inandır.

Çıkmaz yazdığı halde ısrarla girilen sokağın adıdır Aşk.

Kelebek misalidir Aşk. Anlamayana ömrü Günlük, Anlayana bir Ömürlük

Yoksulluğu anladık da sevmek neden kıt kanaat? Yoksa yürekler mi yoksul, kimler biçmiş aşka fiyat?

Aşk, kelime değil bir cümledir. Kurmak için iki can gerekir. Bana sen lazımsın

Aylar sonra eski sevgiliden gelen "naber?" mesajı sizi heycanlandırmasın çünkü her katil öldürdüğünü merak eder...

Bir muammadır AŞK. Kiminin vicdanına atılan taş, kiminin fakir gönlüne katılan aş, kiminin de gözünden akıtılan yaştır aşk.

Hayat ki tutar seni boğazından oltası yok, Ya donarsın ya yanarsın ortası yok.