En Güzel Aşk Sözleri Facebook

'Güzel Sözler' forumunda EyLüL tarafından 30 Ekim 2012 tarihinde açılan konu

1. En Güzel Aşk Sözleri

En Güzel Aşk Sözleri Kısa

Düşlerini düşleyerek yaşamak, senden nefret ediyorum derken seni sevmek, var olmayan ömrümün tamamını sana adamak, sonra göğsüne yaslanıp seni düşlemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak...

Rüyalara rest çektim uyumuyorum. herkez derin uykudayken ben sana dalıyorum. Uykular çok tatlı derler ben seni tadıyorum. Onlar uykuya ben sana doyamıyorum..

Sözlerin büyük, yüreğin küçük! Hataların yanlışların çok,doğruların yok! Bir şeyleri göklere çıkartıp mutluyum sanıyorsun..Kendine göre şanslı, bana göreyse zavallısın

Kalbe yazılan yazı silinmiyor, sildim desende bir iz kalıyor, senden kalan anılar aklıma geldiğinde, kalbimde uyuyan dev uykudan kalkıyor.

Sen hiç hasreti tattın mı severken , hiç ağladın mı gülerken , sen hiç sevdin mi sevilmiyorken ve hiç ayrılmak istedin mi canından çok severken

Aldanır bizlere kem gözle bakanlar bizler ise en mesut insanlar sil hayalinden o karaktersiz eseri senden senden çok üstündür şu hor gördügün SERSERİ

Ne kolumda kelepçe ne yanımda gardiyan ne gönlümde zulüm ne ensemde ölüm o gün yanlız sen olacaksın gülüm

Sevgi güldür ama solmaz Sevenin vadesi dolmaz Sevemeyen ADAM OLMAZ!

sevgi güzellik ister,güzellik emek ister,güzelliktende öte gülüm yürekte ateş ister.

Her sabah yaşadıgımın farkına varmadan önce seni özledigimin farkına varıyorum.Sensiz bir güne başlamaktansa hiç uyanmamak istiyorummm....

Aramayın bizi meyhane köşelerinde.Biz aşk şarabını şişeden içenlerdeniz. Aşk nedir diye sormayın bize.Biz aşk için can verenlerdeniz.

Sen yürü ben gölgen olurum,sen sor ben cevap olurum,sen suç işle ben mahkum olurum,sen iste yeterki aşkım ben herşey olurum

Günaydın sevgilerin en güzeli.. günaydın günümün güneşi.. günaydın kalbimi esir alan sevgili.. günaydın düşlerimin kaynağı.. günaydın sevincim ve kaderim.. günaydın herşeyim..

Bitirdin içimdeki sevgiyi, gömdüm içime gözlerimdeki hayalini, şimdi bakarım sensizliğe, baktıkça yanarım kendime ve tükenişime!

Mevsimlerim oldu gözlerin baktığında yaz, baktığında sonbahar. Sözlerin oldu kaderim bazen azrailim bazen ise yaşama sebebim.

Gözlerinde yaşarım hayatı, renklerim oldun günlerime doğdun, sen nefesimde bir umut oldun ve her aldığım nefeste seninle yeniden doğdum.

O güzel gülüşünü hayal ederek teselli ederim sensizliğimi, seni düşündükce zamanı unututum sevgili, sensiz haram olur bana nefes almak, seninle mutluyum sevgili.

Her günüme anlam katarsın, sen kalbimde bir ilahsın, bugünlerim ve yarınlarımda sen varsın, ben sana yeminliyim biricik AŞKIM!

Ne Sevgi Biter içimde Ne Adın Silinir Kalbimde, Gözlerin Aklımdayken

Kaderimin Adın, Kalbimde Aşkın Yazılıdır Sevgilim

Akıp Giden Hayatımda, Sadece Bir Nefestin Habersizdi Gidişin

Sen Umutlarım Olsaydın, Yarınlarımda Saklardım...

Sigaram Gibisin, Gecelerime işledin Sevgilim...

Seni Gözlerime Değil, Kaderime Yazmışım Sevdalım..

Hayatımı Boş Bir Gemiye Bağladım, Demir Atsada Bir Seni Unutamadım...

Gözlerin Nefesim Olsun, Nefesin Ruhuma Dolsun Sevgilim..

Her Günümü Sana, Sana Yazdığım Günlerime Hasret Adını Koydum...

Elimi Nereye Atsam Sanki Senin Sıcaklığınla Buluşuyorum...

Sensiz Yaşamak Karanlıklar içinde Kaybolmak Gibi Birtanem...

Hayatımda Yaşadığım Bir ilksin, Sanki Hiç Sonu Olmayacak Kadar Güzelsin..

Sessizlik Sardı Bedenimi, Sensizliğe Mühürledim Kalbimi...

Hayatı Seninle Sevdim, Sensizliğimde Hatıralarımı Özledim...

Yüzümde Yılların Hatırası, Kalbimde Aşkının Sancısı kaldı..

Elimde hatıralar, gözlerimde dinmeyen yaşlar, 1'de Canım var onuda sen al...

Sana Olan Aşkım Gitmesede Kalbimden, Hayalin Gitti Gözlerimden!

Hayatın içinde Bir tebessüm Olmayı Seçtim Seninle, Gözlerinle...

Sensizlik Değil Beni Üzen, Bensizlik Bendeki üzüntü..

Her günüme Adını Yazdım, Anladım Sen Benim Alın yazımdın Bebeğim..

Adın Kalbimde, Gözlerin Gözlerimde, Sıcaklığın Ellerimden Asla Gitmeyecek Sevgilim

Seni Gözlerimle Değil kalbimle Sevdim, Seni Sözlerle Değil Hayatıma Değercesine Sevdim Bebeğim..

Aşkı kalbime Sormak iStersen herzamanki yerde Bekliyor Olacağım, Aşıklar parkında Sensiz günlerime Ağlıyorum Ama Bir Gün Sende Aşık olucaksın biliyorum.

Aşkı Seninle yaşamak isterim Sadece Bugünlerde Değil yarınlarımdada Seni hayat Etmek iSterim Sevmiyorum Seni Aşığım Sana Bunuda Birgün Anlayacaksın ve şahidim olucaksın.

hayatıma Dert değil Seninle huzur katmak istiyorum Hayatıma ayrılıklar değiL Seninle mutluluklar ekmek istiyorum prensesim

Takatim kalmadı tut ellerimden hadi huzurum kalmadı sev beni eskisi gibi kuruyor kalbim kuruyor geleceğim hadi gel yeşillendir hayatımı eskisi gibi.

Kimse Alamaz Aşkını Kalbimden Kimse Bilemez Sendeki beni, ben bir Senin için geldim Dünyaya Bir Kalbim için çektim Derdi kederi Şimdi öLümüne Seviyorum Seni Kim Çıkarsa karşıma Tanımam Seviyorum Seni herzaman..

Sonbaharı Yaşadım hep hayatımın Sonlarında Kış Ayrı Çekti kalbim ısınmadı Asla, Seni görünce Hayatım Döndü yaza Şimdi Seviyorum öLüm Olsada Seni Sevmek öLümü biLe Severim uğruna.

Kalbim Attığı Sürece Bu hayatı Seninle paylaşacağım Sevgilim, Sen benden Nefret Edene kadar Adını yazıcağım Yürüdüğün Yollara ozaman Belki Anlarsın Sana Olan Sevgimi

Senin için Beste yaptım Bugün Adı "Aşığım" Senin için Sadece Aşk bestelerim Aslında her Sözüm Sana Bir Beste Seninle ilgili herşey Benim Gözlerimde Aşk perdesi.

Bütün Hafler Birleşsede Anlatamıyorum içimdeki Aşkı Kalbine, Bütün Nesneler Dizilse Önüme Çıkmıyor Anlamı Gözümde, Bütün Güzellikler RenkLi gelsede Gözüme Senin kadar renkli Değil Hiç kimse Seviyorum Seni Mertce..

Kaldırımları üzerimize Yorgan Gibi Çektik.. Bize bir adım geLene biz On adım Gittik.. Oksijenimiz Sigara Mineralimiz yavan ekmek.. Kolaymı Bu dünyada Serseri Damgası yemek.. Kolaymı be GüzeLim seviLmeden sevmek..!

Hatırlamak Görmek kadar güzel ise,Unutulmak Ölüm kadar acıdır

Aşkı sen öğrettin, ağlamayıda, dertlerin üstüne dert koymayıda hadi öğretsene UNUTMAYIDA

Eğilir başlar... Çatılır kaşlar... En güzel aşklar... Lisede başlar..

Bizim yöremizde kaderimiz doğuştan yazılır.. şiirlerimiz hayatımızı anlatır, sevgim yüreğim kadar mert olur. SENİ UNUTTUM kelimesi sadece mezar taşında olur..

En Güzel Elbisemi Tabutuma Sersinler Yılanlı Akrepli Yerlere Mezarımı Kazsınlar Eğer Seni Unutursam Bebeğim Mezarımın Taşına Şerefsiz Yazsınlar