En etkileyici mesajlar

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve ZeuS tarafından 5 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. en güzel etkileyici mesajlar
    etkileyici sözler
    en etkili mesajlar

Kimsesiz zamanların yalnızlığında,aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde,küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba dostum nasılsın.

Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar,sevgiler,aşklar yalan olsa da umrumda değil dünya yansada biz dostu unutmayız dost uzakta olsada.

Dost deniz kenarındaki taşlara benzer.Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın.İşte sen o kıyamadıklarımdansın.

Zaman gelir yollarına kar yağar,etrafını hüzün bulutları sararsa,ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar burdayım.

Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların.ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.

Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın.

Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin. Terk edenden alınacak en büyük intikam , ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır.

Yaşam gülmeyi ,sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir.UNUTULMADIN!

Gülerken herkes eşlik eder, ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur, ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki; kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın.

Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan

Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme.Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma !

Mutluluğun peşinden koşma mutluluk senin peşinden koşsun ve hayatta öyle mutlu ol ki gözlerinde akan bir damla yaş arayıp da bulamayanların sadakası olsun.

Belki diyorum; SEVGİ nin ne demek olduğunu biliyoruz ama GENÇLİĞİN ne demek olduğunu anladığımızda bu dünyadaki işimiz bitmiş olacak...

Eğer herkes dost sandığı kimselerin bir de kendi arkasından söylemiş olduklarını duysaydı, dünyada pek az dost kalırdı.

Dostlar ırmaklar gibidir; kiminin suyu az kiminin çok, kiminde ellerin ıslanır sadece kiminde ruhun yıkanır boydan boya…

Ne Ayrılıklar gördük Birlikte Bebeğim ne öLümLere imza Attı Sözlerimiz, Ne Aşklar Yaşadık Sevgilim herkezin parmakla Gösterdiği Bir çiftiz Biz bebeğim.

Artık Mantığımı Zorlamak istemiyorum Artık Kalbimle Yaşamak istiyorum hayatı, Bütün Düşüncelerimi Bir yana Atıyorum ve kalbimin Sesini Dinleyerek Seni yaşıyorum Sevgilim.

» Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam hep yanımda ol ki sana sessizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim..

» Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

» Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

» Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

» Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

» Gecemin gündüzümden farkı yok alaca karanlık karanlığa ferman yazsam yüzbin satırlık beni bu karanlıktan kurtaracak aydınlık senin o gözlerinde ki sönmez ışık.

» Bu arta kalan hangi yaz akşamının hüzünleri oysa birbirimizin yaralarıyla sarmalıydık kanayan yerlerimizi yokluğuna dayanabilirim sandım,oysa yokluğun bir şiir ve ben şair olamadım.

Hayata Durmaz Zamanla Yarışır Ezer bizi, Kalplerimizde Durmaz hayata Zamana Karşı Atarak Gösterir Birbirimize Olan Sevgiyi...

içimde Bir Müziğin nağmesi Gibisin bebeğim, Seni Dinledikçe Anılarımız geliyor Aklıma Gözlerindeki ışık Aydınlatıyor Gecelerimi bebeğim Seviyorum Seni.

Gelir Aklıma Mazideki gunlerimiz Ağlarım Sessizce Sevgilim, özlemişim Seni Durmaz Gözlerim Durmaz kalbim Hem kalbim Ağlar Hemde Gözlerim bebeğim..

Gözlerin Kalbime Vurur Sözlerin hayatıma Bir Yazı Olur Sevgilim Aslında Sen benim kalbimin Değil hayatımın gerçeğisin Bebeğim..

Aşığım Sana Hayat Durur Sen yoksan yanımda Aşığım Sana Hayat Başlıyor Aslında Her Adını Andığımda Senin yanımda Olmadığını Anlasamda Hayatı Seninle özlüyorum bebeğim.

Hayata Bir Adım daha yaklaştım Seninle, Tutnca Ellerini hayata Bağlanırım Sevgilim, Sen hayatı Bana öğrettin Kalbime Sevmeyi gösterdin.

Deli Rüzgarımsın benim Seninle hayat Buluyor Durgun kalbim, Bir Esiyorsun içimde Fırtınaları Koparıyorsun Bir Duruyorsun Sadece Gözlerinle Kalbime Kendini Anlatıyorsun Sevgilim.

Bir Günün Daha Sabahında Güneşi izlemek için Çıktım yola, Attığım her Adımda ismin yazıyor Yollarda Güneş Aslında Sensin Seni izlemek için çıkıyorum bastığın Yollara Anlatıyorum Seni Ve Kalbimi bebeğim.

Belki Bit Hata Yaptım öLümüm Sen Olucaksın belkide Bir hayat Kurtardım içimde, Sadece Senin için yaşarım, Neyse gülüm Ölsemde yaşasamda Sebebi Sen Olucaksın.

Bu Canı Sana Adadım Sevgilim ister öldür ister güldür Sadece Senin bebeğim ben Eline düşmüşüm Mutluyum halimi Seviyorum Halimden ötürü Seni Seviyorum içimde yaşıyorum Seni Sevgilim benim Adım Deli.

Nereye Gitsem Adını Duyar gibiyim bebegim Nereye Baksa Gözlerim Sanki Seni görüyorum Sevgilim Ya Ben Hastayım yada Sana Aşığım Sevgilim.

Ne Yazıları Nede yazılanları Umursamaz hayatım Sadece Sözlerine bakar hayatım ya Delice Severim yada Yüzüne bakmadan çeker Giderim Seviyorum Seni bebeğim.

Aşkın Romanını Yazmak isterim Seninle herkez Görsün Bilsin Aşkımızı, Ağır Romanlar örnek Alsın Bizi Aşkımızla Ders verelim izlesinler bizi.

Unutulcak Bir heves Değilsin Sen bebeğim, Sen Unutulmayacak kadar Mükemmel Hafızaların Silemeyeceği kadar Kalıcısın Hem benim hayatımda Hemde hayatı yaşayanların hayatında Sevgilim Sen hayatsın Benim için.

Sevmekte Güzel Sevilmekte Güzel, Sadece Ayrılıklar Koyar insana Bu hayatta, Bana Koyacağı Zaman belli öLdüğümde Sensizlik koyar Bu Aşığa Sevgilim Ölümüne benimsin.

içimde bir çığlıksın sevgilim, içimde yaşatıyorum seni sen haykırdıkça sevdanı ben daha huzurlu ve güzel bakıyorum hayata bebeğim..

Gözlerin Gözlerime Deydiğinde Kalbim Durmaz Ve durdurulamaz, Ellerin Ellerime Dokununca Ateşim Çıkar Vurur Sıcaklığın bedenime işler usulca içime bebeğim.

Kurşun Değse Kalbime Acıtmaz Ayrılığın yerini Almaz Bilirim Sevgilim, Ayrılıklarla geçti hayatım Seni Bulmuşken Kaybetmek İstemem bebeğim Seviyorum Seni Sevgilim.