En Etkileyici Doğum Günü Hediyeler

'Güncel Bilgiler' forumunda Sibel tarafından 8 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. Etkileyici hediyeler
    Etkileyici özel gün hediyeleri
    En etkileyici hediyeler

1 paket çikolata, 1 kutu aspirin, 1 tanede saat …

Çikolata ; Hayatıma tat kattığın için

Aspirin ; Arada bir başını ağrıttığım İçin

Saat ; Zamanımı Değerli Kıldığın için ….

Hikayenizi yazın
    Nasıl tanıştığınızı ve onunla geçirdiğiniz günleri satırlara döküp bunu küçük bir kitapçık olarak bastırabilirsiniz

istiridye içinde inci
    Bir istiridye içinde parlayan inci verilebilecek muhteşem hediyelerden biri.

Bonsai Ağacı
    Bir bonsai ağacının boyu hiç bir zaman 20-30 cm yi geçmez ve saksıda yetişebilen bir ağaç türüdür.İsimlerinizi bu ağacın üzerine kazıyıp hediye etmek harika olur.

Fotoğraf sürprizi
    Birlikte çekilmiş en sevdiğiniz fotoğrafları arşivden çıkarın ve bir kolaj yapın. En güzel anlarınızdan oluşan küçük bir albüm hoş bir sürpriz olabilir.

Şiir takvimi
    Kocaman bir takvim hazırlamaya ne dersiniz? Büyük bir kartonun üzerine tüm ayları ve günleri sıralayın. Her gün için bir sevgi sözü yazın ve üzerini minik kağıtlarla kapatın.Hediyeyi verdiğiniz kişinin her gün sizi düşüneceğinden emin olabilirsiniz.

Billboard’da kutlama
    Eğer maddi durumunuz elveriyorsa, evinizin yakınlarında bir billboard kiralayın ve onun doğum gününü ordan kutlayın.

Kutlama uçağı
    İmkanınız varsa küçük bir uçak kiralayın ve kuyruğuna doğum gününü kutladığınız bir bez afiş asın.

Ona özel havai fişek gösterisi
    Yine maddi durumunuz elveriyorsa, onun için bir havai fişek gösterisi düzenleyebilirsiniz

2. Cevap: En Etkileyici Doğum Günü Hediyeler

:f40: İstiridye incisi çok aradım internetten geçenlerde sipariş verecektim ama ya içinde inci yoksa diye şüpheye düştüm:) Kesinlikle muhteşem bir hediye :f40: