En Etkileyici Cümleler

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Wish tarafından 8 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1. Wish Üye

Etkileyici Cümleler
    Etkileyici Sözler
    Etkileyici Aşk Sözleri
    Etkili Cümleler
    En Etkili Aşk Cümleler

Yanagına düşen bir kar tanesi eriyip dudaklarına ulastıgı zaman, ve bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde, yüzünü rüzgara dön yeter, o benim iste!

Basın göğsüme yaslandıgında, tek düşmanım var. Geçip giden zaman…

Seni ne kadar sevdiğimi ögrenmek istersen, yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış; tutabildiklerin senin sevgin.. tutamadıklarınsa; benim sana olan sevgimdir.

Rüzgarın kemanını çaldıgı ve damlaların pencerene vurdugu bir gecede yatagına uzanıp hayalini kurdugun ve keşke dedigin tüm güzellikler senin olsun…

Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi, herseyi öğrendimde”yalnız seni unutmayı ögrenemedim”

Ne insanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler, hepsi göklerdeydi parlıyordu. Ama ben seni, güneşi seçtim. Ve bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim…

Güneşin buz tuttugu yerde bir alev görürsen, o bil ki yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir…

Dünyada iki gül olsun biri kırmızı biri beyaz, sen beni unutursan kırmızı gül solsun, ben seni unutursam beyaz gül kefenim olsun…

Aski reddetmek,günesin batisini görmekten üzüntü duyduğun için doğusunu izlemekten zevk almayi reddetmeye benzer.

Sevgıyı gostereceksın, soylemek yetmez. Sevgı gozlerınde olacak, sozlerın yetmez. Sevgı herseydır, kalbe hapsedılmez. Seveceksın benım gıbı ama yuregın yetmez..

Bır ınsanın ıdeallerı olmalı, sonsuzluk gıbı bır ınsanın ozlemı olmalı, ozlemle acan cıcekler gıbı bır ınsanın bırtanesı olmalı, o da senın gıbı…

Dalgalar kıyıya carparken su sozu soyler; senı sevıyorum…

En agır ıscı benım. Cunku 24 saat senı dusunuyorum…

Ne senı unutacak kadar zaman gececek, ne de gecen zaman senı unutturmaya yetecek, bırakıp gıtsemde unuturum sanma, zaman alısmayı ogretır, unutmayı asla…

layık oldugun yer senı kabul etmese bıle, gıydıgın gelınlık yerıne kefen olsa bıle, ardından gozyası dokenın olmasa bıle, bekleme artık donmem sana

2. Wish Üye

Cevap: En Etkileyici Cümleler

Günahlarını Ben Alayım Sevaplarım Senin Olsun Acıları Ben çekeyim Sefayı Sen çek Dertleri Bana Yükle Sen Sadece bana Gülümse Aşkım Seni Çok Seviyorum.

Gözlerinin Deryasına Kapıldım Gidiyorum Gözküm kapalı, Sözlerine Kapıldım Duymuyorum Dünyayı, Gülşüne vuruldum umrumda değil hayat sen varken Yanımda Sevgilim benim Seviyorum Seni.

Dağlar Kadar Büyük Sana Aşkım Irmaklar Kadar temiz Sana Olan Duygularım Gözlerin Gibi Parlak Seni için düşündüğüm Umutlarım Seni Seviyorum Birtanem benim..

Senin için Yaşıyorum Bu Hayatta Senin için gülüyorum Acı hayata Seninle Huzur buluyorum Dertli Dünyada Bir Senin için Varım Bunu Asla unutma Seviyorum Seni.

Sevmek Değil benimki Ölürcesine inanmak sana, Aşık Olmak değil benimki hastalık Sana Olan iLgim Sensiz Olamam ben Yarım Kalırım Sensin Tek ilacım Seviyorum Seni.

Sen benim Meleğimsin Senin için Besteledim hayatımızın Şarkısını Seninle bir ömür boyu giderim Korkmam Asla, Sana Güveniyorum Bu hayat Senin Bunu Unutma Sen BenimSin Seviyorum Seni Sonsuza Denk Kimse Giremez Aşkımızın Arasına..

Sensiz öLmem Bu hayatta Korkma Senin için yaşarken Nasıl öLürüm Seni bensiz Bırakırım? Senin için Yaşamaya Başlamışım Ben Sensiz Olmama iStesende istemesende Seviyorum SENi Delice!…

Seni Canımdan çok Seviyorum Seni Hayatla Paylaşamayacak kadar Kıskanıyorum Seni Helalim geleceğim Olduğun için Saklıyorum kendime içimde Yaşıyorum Seni Seviyorum bebeğim..

Ne Kara kışlar Aşkımızı Bitircek kadar Soğuk Olcak Nede Yazlar Aşkımızı Eritecek kadar Bunaltıcı Olcak Sakın Unutma ben Seninle 4 Mevsim Değil 1 ömür boyu varım Seviyorum Seni Aşkım!

aşkın bir zehir olsun içimde Sarsın beni Alsın kendine, Senden Başkası Değmesin Eli Elime, Senin için öLürüm Düşünmem bile!!! Seviyorum Seni Gülpembe..

Sen Benim kadınımsın, yarınlarıma umutlarımsın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınlarım için bir merhabasın… seviyorum seni aşkım..
  3. Cevap: En Etkileyici Cümleler

sevqiLiLer ayrıLdıqında arkadas kalalım diyorLar..Peki SoRarım!!!qüLün adını deqiştiRsen kokusu değişir mi?? !!!!