En Çok Hangisine Güldünüz?

'Resimli Konular' forumunda zamaneanne tarafından 29 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu

1. En Komik Hangisi

Aşağıdaki resme bakın ve düşünün. Bu başarılı oyunculardan en çok hangisi sizi güldürmeyi başarabildi??

hangisidahakomik.

Bir isim vermek şart şimdiden belirteyim. hepsi şıkkı geçerli değildir :f84:

2. Cevap: En Çok Hangisine Güldünüz?

Aslında ben Şener Şen ve Kemal Sunal arasında kaldım. Onların filmlerini hala seyrettiğimde gülüyorum geçici değiller çünkü. Yıllar geçmiş olsa bile hala herkesi güldürmeye devam ediyorlar. Ama madem seçim yapmak gerekiyor ben Kemal Sunal diyorum.

3. Cevap: En Çok Hangisine Güldünüz?

şu tabloya bakar bakmaz zaten gülmeye başlıyorum. Hepsi demek yasak olduğundan konuyu değiştiriyorum ve Cem Yılmaz forever diyorum:f40: Adam reklamda bile güldürüyor yahu:f63:

4. Cevap: En Çok Hangisine Güldünüz?

Hepsi çok güldürüyor bizi ama Kemal Sunal filmlerini tekrar tekrar izlediğimde hala güldürebiliyor beni o yüzden rahmetli Kemal sunal diyorum... :f63:

5. Cevap: En Çok Hangisine Güldünüz?

Eşkiya filmini çekene kadar Şener Şen'e gülmüştüm. Eşkiya ile ağlatmaya mı başladı ne bizi? Yeni dönem komedyenler genelde argo ile milleti güldürmeye çalışıyorlar o yüzden resimdeki son iki şık benim için hiç var olmadılar.

6. Cevap: En Çok Hangisine Güldünüz?

Geçmişten günümüze Kemal SUNAL günümüzden geleceğe Recep Abi (Acı macı işlemez bacı) diyorum... :D

7. Cevap: En Çok Hangisine Güldünüz?

Bence Türk komedyenleri birbirleriyle karşılaştırmak hiç doğru değil. Hepsinin güldürme şekli farklıdır. Günümüzün komedyenleri diye sorsaydın Cem Yılmaz'ı seçerdim. Tabiki Kemal Sunal ve Şener Şen bir efsane..

8. Cevap: En Çok Hangisine Güldünüz?

bencede kemal sunal gelmiş geçmiş en iyi komedyen. Allah Rahmet Eylesin

9. Cevap: En Çok Hangisine Güldünüz?

Kemal sunal

10. Cevap: En Çok Hangisine Güldünüz?

Kemal sunal