En çılgın yeni yıl hediyeleri

'Resimli Konular' forumunda chemist tarafından 14 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. En çılgın yeni yıl hediyeleri

Ekonomik krizin pençesindeki ABD'de ve Avrupa'da Noel hazırlığı bu yıl her zamankinden sönük geçsede para derdi olmayanlar için çılgın hediyeler bulmak mümkün.

İşte seçenekler... Artık toplanıp bana bir labtop alırsınız.. Korkmayın alttaki altın işlemeli olanlardan olmasada olur :)

Bu klozetin fiyatı 50 bin strelin. Tasarımı Jemal Wright'a ait olan bu klozet oturmaya kıyamayacağınız cinsten. Yüksek kalitedeki kristallerle kaplı klozeti duş teknesi ve lavaboyla bütünlemek mümkün.

Heyy allahım hadi bunu aldınız diyelim hediye vereceğini kişi her tuvalete gittiğinde hay senin aldığın hediyenin içine ..... gibi bişey olmuyomu :))

Tamamı altından yapılan bu çam ağacının fiyatı ise 1 milyon sterlin. Japon mücevheratçı Ginza Tanaka tarafından yapılan ağaçta tamamı 24 ayarlık 21 kilogram altın ve içinde elmasın da bulunduğu 240 parça mücevher kullanılmış.

Altın ve bronz kullanılarak yapılan bu büstün fiyatı ise 600 bin sterlin

Bu şampanyanın fiyatı 267 bin sterlin. Etrafındaki koruma ise tamamen altından

Öznur bunu beğendi.

2. :f30::f30: Adamlar ne yapaaklarını şaşırmışlar..Mücevherden klozet yapıyorlar..
    Hey Allahımmmmm.. Teşekkürler Metin Abicim..:f106:

3. Bu kadar çıldırmadık herhalde. Bunlara para verene kadar gider en güzel yerde en güzel tatili yaparım allaaa allaaa ;) :

4. Wishhh sen vermee yaaa sana versinlerr istemiyosan bana verebilirsin ya..

5. süper ne diyelim alabilenlere aşk olsun :f106::f106:

6. kulaklığı çok beğendim nerde satılıyor yazmamışsın chemsit kendime hediye ederdim :f106:

7. Cevap: En çılgın yeni yıl hediyeleri

Ben çok şey istemem şu ayıcık bana yeterr ne şirin dimi:D :D

(Wish gözlerini bozdurur tatile gideriz arkadaşım :D :D)

8. Cevap: En çılgın yeni yıl hediyeleri

Millet açlıktan ölürken bunlar neler yaparlar:f84:

Hani bir söz vardır nerede çokluk orada ............ bunlarda paranın çokluğundan ne icat edeceklerini bilmezler:f196:

9. Cevap: En çılgın yeni yıl hediyeleri

Ay ben bunları ellemeye bile korkarım :f30:

10. Cevap: En çılgın yeni yıl hediyeleri

Tşkler emeğine sağlık

11. Cevap: En çılgın yeni yıl hediyeleri

Bunu alsa alsa Bülent Ersoy alır gibime geliyorrr :f106: