En çekici meslekler

'Sosyal Konular' forumunda HazaN tarafından 11 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

1. Şık bir görüntü, güzel bir parfüm, son model bir telefon artık erkeğin çekici görünmesine yetmiyor. Kadınlar için mesleklerde önemli. Hiç düşündünüz mü kadınlar hangi meslek grubuyla daha çok ilgileniyor?

Şarkıcı
    Genç kızlar için ilk sırada gündüzde gecede, düşte gerçekte hep şarkıcılar bir numaradır. Sesiniz iyiyse hiç korkmayın, yoksa playback yapın ne diyeyim :f106:

Pilot
    Kadınların gönlünü karizmatik üniformaları ve prestijli görevleriyle çeliyorlar. Üstelik, yalnız seyahat ettikleri için bekar kadınlarla tanışma ihtimalleri de çok yüksek.

Modacı
    Kadınların en çok ilgilendiği alanlardan biri moda… Dolayısıyla modacılar birçok meslek grubuna göre daha baştan avantajlı. Beraber çalıştığınız desinatörler ve mankenleri de düşürseniz…

Cankurtaran
    işte tam yaz tatilinde yapılacak iş. Zamanınız sürekli plajda ya da havuzda geçecek. Çevrenizde bir sürü genç kız olacak. içlerinden birinin hayatını kurtarırsanız, şöhretiniz daha da artacak.

dans öğretmeni
    Kadınların dans etmeyi sevdiği bir gerçek. En sevmedikleri şey ise gece kulübüne gittiği halde sabaha kadar piste çıkmayan ya da ‘çok iyi dans ettiğini’ iddia edip, etrafındakilerin alay konusunu olan erkekler. Dans öğretmenlerinin avantajı işte bu yüzden…

Özel spor antrenörü
    Görevleri gereği zaten kadınların dikkatini çekiyorlar. Fakat ‘ özel antrenörlük,’ kadınlara daha yakın olm ayı sağlıyor.

Oyuncu
    Oyunculardan etkilenmeyen kız var mı? En ünlüsü de, amatör olarak bu işi yapanı da ilgi çekiyor. Ayrıca Oyun çalışmaları sırasında ya da turnelerde yeni insanlarla tanışma şansı doğuyor.

Manken ajansı
    Fazla söze gerek var mı! Genç ve güzel kadınlar etrafınızda pervane olacak.

Barmen
    işiniz eğlence mekânlarında. Çevrenizdekiler de eğlenmek için or Aya gelen insanlar. içki hazırlarken bile yeni insanlarla tanışma şansınız var.

2. Cevap: En çekici meslekler

Harikaaaaaaaa !!! Ne güzel hiç şansım yok .... Bunu kutlamalıyım.. .:f30::f30:

3. Cevap: En çekici meslekler

:f30: :f30:
    bunun için sevinen birisini hiç görmemiştim

4. Cevap: En çekici meslekler

Mesleğinde çekici olanını ilk kez duyuyorum.:f40: Özellikle cankurtaranın nesi çekici :f20:

5. Cevap: En çekici meslekler

Onun adı çekici Bluemmm CANkurtaran, bayanlar bir kurtarıcı aramaz mı? işte o yüzden cazip geliyor sanırım

6. Cevap: En çekici meslekler

emeginize saglık teskler

7. Cevap: En çekici meslekler

Hemen hemen yazdığınız bütün yorumlara baktım.Konular hakkında ki yorum gücünüz harika...
    Lütfen açılmış bir konu hakkında bir fikriniz ve düşünceniz varsa yorum yazınız.Sadece teşekkür etmek istiyorsanız açılan konunun altındaki TEŞEKKÜR butonunu kullanınız...Bir de burayı okuyunuz...

8. Cevap: En çekici meslekler

bana göre hiçbiri cazip değil bunların:(

9. Cevap: En çekici meslekler

bence mantıklı evet genelde aileler sorardı OĞLUMUZ NE İŞ YAPIOR die artık sevgilim olacak olursa önce ben soracam ona göre seçecem:))

10. Cevap: En çekici meslekler

valla bende anlamadım nesi cekicise