Emma Watson-Hermione Granger

'Resimler' forumunda Büsra tarafından 26 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. Emma Watson-Hermione Granger

Emma Charlotte Duerre Watson, (d. 15 Nisan 1990, Paris), Harry Potter filmlerinden Hermione Granger rolüyle tanınan Fransa doğumlu İngiliz oyuncu. Watson sadece okul oyunlarında oynarken dokuz yaşında Hermione olarak sinema kariyerine başlamıştır. 2001'den 2009'a kadar Daniel Radcliffe ve Rupert Grint ile birlikte 6 Harry Potter filminde oynayarak yıldız olmuştur. İki bölümden oluşacak son filmde de oynayacaktır. Watson Harry Potter filmlerinde rol alarak birçok ödül ve 10 milyon sterlinden fazla para kazanmıştır.

2007 yılında Harry Potter yapımı olmayan iki filmde oynayacağı duyrulmuştur. Bunlardan ilki olan Bale Papuçlarım filmi 2007 yılında gösterime girmiş ve 5,2 milyon seyirci kitlesine ulaşmıştır. İkinci film ise Kate DiCamillo kitabından uyarlanan The Tale of Despereaux adlı animasyon bir filmdir. 2008'in sonlarında gösterime giren film de 70 milyon $ gişe hasılatı elde etmiştir.

2. Cevap: Emma Watson-Hermione Granger

3. Cevap: Emma Watson-Hermione Granger

Emma Watson

Emma Charlotte Duerre Watson, (d. 15 Nisan 1990, Paris), Harry Potter filmlerinden Hermione Granger rolüyle tanınan Fransa doğumlu İngiliz oyuncu. Watson sadece okul oyunlarında oynarken dokuz yaşında Hermione olarak sinema kariyerine başlamıştır. 2001'den 2009'a kadar Daniel Radcliffe ve Rupert Grint ile birlikte 6 Harry Potter filminde oynayarak yıldız olmuştur. İki bölümden oluşacak son filmde de oynayacaktır. Watson Harry Potter filmlerinde rol alarak birçok ödül ve 10 milyon sterlinden fazla para kazanmıştır.

2007 yılında Harry Potter yapımı olmayan iki filmde oynayacağı duyrulmuştur. Bunlardan ilki olan Bale Papuçlarım filmi 2007 yılında gösterime girmiş ve 5,2 milyon seyirci kitlesine ulaşmıştır. İkinci film ise Kate DiCamillo kitabından uyarlanan The Tale of Despereaux adlı animasyon bir filmdir. 2008'in sonlarında gösterime giren film de 70 milyon $ gişe hasılatı elde etmiştir.

Alıntıdır..

4. Cevap: Emma Watson-Hermione Granger

senin kadar güzel olamaz yeğenim bence.:f63:

5. Cevap: Emma Watson-Hermione Granger

Ayyy ayyy amcacımm yerim ben senii :pP

Yok nerde o güzellik bende :p

6. Cevap: Emma Watson-Hermione Granger

yok bence öle :)

7. Cevap: Emma Watson-Hermione Granger

Ayy teşekkürler:oops:

8. Cevap: Emma Watson-Hermione Granger

hele bir düşün kör,topal,sağır,dilsiz,kimsesiz,hasta, yaşlı olan insaları düşünmek lazım yeğenim:f63:
    ne ise harika bir çalışman canım yeğenim benim he :f118:

9. Cevap: Emma Watson-Hermione Granger

Tamam düşünürüm hatırlatma için sağol..
    Çalışma için de önemli değil.....

10. Cevap: Emma Watson-Hermione Granger

İşte benim kzıım harika bir güzelliği var...

11. Cevap: Emma Watson-Hermione Granger

Evet Benjede Güzel Teşekkürler Büşra

12. Cevap: Emma Watson-Hermione Granger

tşkler paylasım için.bende bu kızı begenıyorum bır kaç tane de ben paylasayım resım:f196:

13. Cevap: Emma Watson-Hermione Granger

tşkler

14. Cevap: Emma Watson-Hermione Granger

Süper bi kızz

15. Cevap: Emma Watson-Hermione Granger

Tesekkürler Işıl..