Emel Özkızıltaş Kimdir Bu Tarz Benim

'Magazin haberleri' forumunda Demet tarafından 1 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. Demet

Demet Editör

Bu Tarz Benim Emel Özkızıltaş Kimdir
    THY hostesi bu yarışmayı salladı Yarışmanın en ilginç ismi Emel Özkızıltaş, Bu Tarz Benim 2. sezonu için podyuma çıktı. Hostes olan Emel Özkızıltaş, mimikleri ve konuşmalarıyla başta jüri olmak üzere herkesi şaşkınlığa uğrattı.
    Emel Özkızıltaş, 1986 yılında doğmuştur. Uçak kabin memurluğu görevi yapmaktadır.
    Daha önce şarkıcı Abdullah Yıldız’ın Mektup şarkısına çektiği klipte rol almış olan Emel Özkızıltaş, Kanal D’de yayınlanan “Bugün Ne Giysem” adlı yarışmaya da katılmıştır.
    Emel Özkızıltaş, 30 Kasım 2014 tarihinde başlayan ikinci sezon “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programına katıldı.

kabin memuru emel.
    Bu Tarz Benim yeni sezon yarışmacılarından Emel Özkızıltaş 27 yaşında ve farklı yüz ifadeleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bu Tarz Benim Emel 30 Kasım Pazar Türkan Şoray Takliti yaparak sempatik bir duruş sergiledi. Emel Özkızıltaş bir havayolu şirketinde kabin memurluğu yapıyor. Daha önce Bugün Ne Giysem parogramına katılmış. Emel Özkızıltaş Bugün Ne Giysem programında da farklı yüz hareketleri ile dikkat çekmişti.

Nurella Hariç Tüm Juri üyelerinden 5 Puan alan Emel Özkızıltaş bakalım önümüzdeki haftalarda yüksek puan alacakmı?

Nur Yerlitaş 4 aldı.
    Safiye Soymandan , 5 puan aldı.
    İvana Sert den 5 puan aldı.
    Soner Kabadayı dan 5 puan aldı.
    Kemal Doğulu dan 5 puan valdı.
    Uğurkan Erez den 5 puan aldı

Emel Özkızıltaş Fotoğrafları
    emel kızltaş. emel.