Elveda Mesajları

'Karışık Sözler' forumunda Merve tarafından 26 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

 1. Elveda Mesajları
  Elveda Mesajları Kısa


  - Tamir etmeye kalkma kalbimi başaramazsın sözlerimin önüne geçme durduramazsın ok yaydan çıktı bir kere pişman olucaksın elveda sana seninle olan anılara umutlara.

  - Ne yapsan boşuna artık olmuyor seninle ne olur beni anla yaşanan güzel günlerin hatırına şansını fazla zorlama elveda.

  - Elveda sevgilim elveda sana göçüp gidiyorum hayatından bıraktım güzel yaşanmamış anıları sana gidiyorum boş bir karanlığa.

  - Acı çeken kalbime tek sözün yeter ölüm gibi gidişime elveda dersen giderim gel dersen her zaman peşindeyim.

  - Zayıf kalıyorum artık koşamıyorum gülerek ölüme gidiyorum istemeden hayata elveda diyorum kimseye söylemeden, sessizce bırakıyorum hayatı sizlere elveda diyorum hepinize.

  - Sensizliğe tahammülüm kalmadı artık bu son satırlarım iyi oku belki vicdanınla birlikte gözlerinde ağlar, elveda sana ve senin hayatına elveda diyorum ve ben gidiyorum.

  - Kırmak değil kazanmak isterdim, üzmek değil güldürmek isterdim, gel bana benimle yaşa demek isterdim ama elveda demek istemezdim.

  - Canıma okudu bu hayat hep noktalarla bıraktı beni sonunu hiç getirmedi, şimdi benim elimde fırsat ben tazıcam hayat okuyacak ve unutmayacak herkese elveda ölüm geliyorum sana.

  - Uykusuz kaldığım geceleri ağladığım saatleri kalbimi çıkarıp atmak istediğim günleri yazdım anılarıma şimdi ise gidiyorum elveda.

  - Tamam dedim artık hayata gidiyorum ölüm kumarına bıraktım hayatı sana mutlu ol elveda.

  - Sonu gelmeyen bir gecenin içindeyim, sabahlar doğmuyor günlerime yalnızlık bastırıyor yüreğime, acı çekiyorum sözlerini anımsayıp küsüyorum hayata elvedaların geliyor aklıma tutamıyorum kendimi haykırıyorum dünyaya.

  - Sadece hayatın acı bir piyonuyum, dert keder hüzünler bende saklı, seni bulmuşken mutluluğu yakalamışken şimdi ellerimiz ayrı elveda zamanı.

  - Seni bulmuşken gidiyorum şimdi seni sevmişken kaçıyorum şimdi senin için bırakıyorum bu saçma sapan hayatı elveda sevgilim elveda sana.

  - Bir düş gibi başladı mutluluklar yaşandı şimdi terk ediyorum yalan dünyayı bana yaşattığın yalan mutlulukları bırakıyorum sana elveda.

  - Severken ayrıldı ellerimiz ağlayarak küstü gözlerimiz hayata, şimdi nedensiz çıkmazlardayız sebepsiz elvedalar yaşıyoruz hayatımızda.

  - Ben seni ağlayan kalbimle sevmişken sana her zaman ağlasada yüreğim gözlerim gülmüşken sen acımadan elveda dedin bana ben bunu haketmedim ama sanada elveda.

  alıntı
   
Yükleniyor...
- Elveda Mesajları Forum Tarih
Elveda Gülsarı Kitap Özeti Kitap özetleri 16 Mart 2013
Elveda Resimleri Resimler 16 Mart 2013
Elveda Gülsarı Konusu Kitap özetleri 15 Mart 2013
Cem Adrian Elveda şarkı sözü Şarkı Sözü 18 Eylül 2012