Elma Krom yorumları

'Sağlıklı Beslenme ve Diyet' forumunda HazaN tarafından 7 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. Elma Krom kullanan ve kullanmayı düşünenlerin yorumlarını merak edenler için... Unutmayın ki her yöntem herkeste aynı sonucu vermez. Lütfen bu tür yöntemlere başvurmadan mutlaka bir uzmana danışın ve beklenmeyen bir etki görüldüğü zaman kullanımı bırakıp hekiminize gidin. :f106:

Özge/İzmir: slm elma kromu 10 gündür kullanıyorm hiç inanmayarak başlamıştım ama 1 kilo verdim ben bile inanamadım çünkü ne diyet yaptım nede spor.çikolatayı çok severm onu yemeğe devam ettiğim halde bu kiloyu verdim.kesinlikle tokluk hissi veriyor ve çok fazla su içmenizi sağlıyorilk zamanlar dediğim gibi tatlı yemeğe devam ediyordum ama artık onuda etkilediğini hissediyorum bu günden sonra dedikleri gibi 1 saatlik yürüyüşlere başlıyorum ve yediklerime dikkat ederek kullanmaya devam edeceğim gelişmeleri yine yazarm:)

Seza/ İzmir: Tek başına elmakrom tabiki çok faydalı olmayabilir.Ama yediklerinize dikkat etmeniz,sağlıklı beslenmeniz,hareketsiz yaşamdan kurtulmanız durumunda elmakrom takviyesi ile kesinlikle kilo verdiriyor.Tok tuttuğu doğru.Susatıyor bol su içiyorsunuz,cildiniz güzelleşiyor.Enerjik hissettiğiniz için hareket sayınız artıyori,az yeseniz bile spor yapacak gücü bulabiliyorsunuz.Gerçekten denemeye değer,ama elmakromu kullanırken sağlıklı beslenin bol su için ve spor yapmaya gayret edin.Hem güzellik için hem sağlıklı kalabilmek için kilo vermek şart.Uzun bir süre kiloları geri almıyorsunuz.Dengeli beslenirseniz böyle devam ediyor.Ben iki kutu kullandım.Bu yaz yine başlayacağım.

Gül/ İzmir: Ben 2009da 1kutu elmakrom kullandım.Günde 2lt su içtim,akşamları yürüyüş yaptım,yediklerime de dikkat ettim.5kilo vermeyi başardım.Elmakrom ile kendinizi dinç hissediyorsunuz.Hareketiniz artıyor.Gerçekten etkili.Biraz azim ile başarabilirsiniz.

Suna Aydoğdu/İzmir: merhaba arkadaşlar bende bu sabahtan itibaren tekrardan elma krom kullanmaya başladım tekrardan diyorum çünkü geçen sene 5 kutu kullandım metabolizmam yüzünden 6-7 kilo verdim 67 den 60 düştüm daha sonra elma krom alamadım maddi açıdan dolayı ara vermek zorunda kaldım şu an 63 kilo oldum bu arada bazı zayıflama ilaçları kullandım fayda etmedi bence en güzeli elma krom ne demişler bildiğinden şaşma düzenli olarak kullanıldığında gerçekten faydası oluyor diğer zayıflama ürünlerin yorumlarını okuyunca insanın kafalarını karıştırıyorlar benimde çok karıştı ve yine elma kromuma döndüm kilo verene kadar kullanıcam sadece 8 kilo ve bunu da ELMA KROM sayesinde başarıcam seda abla var işin içinde içim o yüzden çok rahat herkese sağlıklı zayıflamalar tekrardan görüşmek üzere:))))

Nalan/Sakarya:slm 18 martta başladım 9 kilo verdim. 2. kutum bitmek üzere kullanan arkadaşlarım verdikleri kiloları tekrar geri almadılar.tek formül elma krom ve bol su. antalyadan sema hanım elma krom kullanırsanız sinir ilaçları kullanmanıza gerek kalmıyor zaten.vucudunuzda her şeyi dengeliyor. ben çok memnunum.faydasını gördüm kilo verdikçe moral düzeliyor.:))

Seher Yeşil/Konya: inanılmaz ama gerçek.3 Haftada 4 kilo verdim ELMA KROM sayesinde.eskisi gibi sürekli yemek yemek istemiyorum hele tatlı hayatımda cıkmak üzere.tatlı krizlerine girerdim ama simdi canım bile istemiyor bu günleride görecekmişim.3 ayım daha var elma krom sayesinde dogum yapmadan önceki halim gibi olacam insallah.3 ay sonra tekrar yazmak üzere.. TESEKKÜRLER ELMA KROM

Melek/Mersin:bu kadar olacağını tahmin etmemiştim..pek inanmadım en başında.boyum 1.65.kilom 82 idi3 ay önce..elma kromu ablam ile birlikte kullanmaya karar verdik..sabah aç karnına 1 kapsül aldım.saatleri herzaman değişti..1 saat önce yada 1 saat sonra hiç önemli değil..şu anda tam 71 kiloyum.gerçekten tokluk hissi veriyor..tatlıya olan abartılı iştahım hiç kalmadı..çok su içmedim..günde en fazla 4 bardak..ama bunun yanında hafta da 3 gün 1 er saat spor yapıyorum..kendimi kuşlar kadar hafif hissediyorum..hemen 2. kutuya da başlayacağım..zayıflamak isteyen herkese ısrarla öneriyorum.

Yeliz: elma krom bu güne kadar gördüğüm en başarılı zayıflama ürünü diyebilirim, ilk defa bu tür bi ürünün üzerimdeki etkisini görebildim.

Banu:benim bu güne kadar kullandığım en başarılı ve hiç yan etkisi olmayan zayıflama ürünü diyebilirim. Elma krom sana teşekkür

Bu konu özendirmek amaçlı değildir. Yukarda yaptığım uyarıyı tekrarlıyorum. Bu tür ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanın. Her yöntem her insanda aynı sonucu vermeyebilir!!!