Elif Buse ile Ebru Çalışması

'El Becerileri' forumunda chemist tarafından 24 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. Elif Buse ile Ebru Çalışması (Salih Elhan Yönetiminde)

Salih Elhan Kimdir:
    Salıh Elhan yüzyıllarca yıllık 'Ebru' sanatının Türkiye'deki önemli temsilcilerinin başında gelmektedir. 21 yıldır devam eden bu uğraşısında yerli - yabancı onlarca kişisel sergi açmış, karna sergilere katılmış, kitaplar yazmış, yurt içinde ve yurt dışında yüzlerce öğrenci yetiştirmiştir. Kendisi gibi eşi ve çocukları da ebru sanatı ile ilgilenmekte, Turizm Bakanlığının Kültür Elçisi olarak gönül verdiği ebru sanatını gençlere yaymak ve geliştirmeyi amaçlamaktadır.

2. Cevap: Elif Buse ile Ebru Çalışması

3. Cevap: Elif Buse ile Ebru Çalışması

Ayyy ben bu Elif Buse'yi yerimmmm..:f106: Ebru gerçekten çok güzel bir sanat.Teşekkürler Metin Abicimmm..:f40:

4. Cevap: Elif Buse ile Ebru Çalışması

Allah nazardan esirgesin, analı babalı büyütsün inşallah ilerde açacağı Ebru sergilerini gezme fırsatımız olur.
    Teşekkürler Chemist, bravooo Elif Buse :f118:

5. Cevap: Elif Buse ile Ebru Çalışması

Beceriklidir benim prensesim..:f40: küçücük hamarat ellerine sağlık:f118:
    Halasına da yapar değilmi bitane : ))

6. Cevap: Elif Buse ile Ebru Çalışması

Çok ciddi bir ifadeyle çalışıyor gördüm Elif Buse'yi.Ona kocaman bir Aferin :f118:

7. Cevap: Elif Buse ile Ebru Çalışması

çok şekermiş.. bu yaşta bu beceri ne güzel:f118::f118:

8. Cevap: Elif Buse ile Ebru Çalışması

Geleneksel sanatlarımız içerisinde önemli bir yere sahip ebru.
    Renklerin suda yüzdürülerek elde edilen ve hiçbiri birbirine benzemeyen,tekrarı mümkün olmayan bambaşka bir dünyadır.
    Bu kültürümüzün devamını sağlayan Salih Elhan'a ve Elif Buseye tebrikler:f118::f118:

9. Cevap: Elif Buse ile Ebru Çalışması

Chemist kızın çok güzel bir sanatla uğraşıyor.Bu yaşta böyle zevk ve ilgisinin olması ve siz ebeveynlerinin yönlendirmesi çok güzel. Çalışmasına hayran kaldım. İnşallah o da öğrendiklerini öğretme ve eserlerini sergileme imkanı olur. :f40: