Elementler Çizelgesi

Konusu 'Ders notları' forumundadır ve EyLüL tarafından 6 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

 1. EyLüL Üye

  Elementler Çizelgesini Nasıl Bulabilirim?
  Elementler Çizelgesi
  Elementlerin Çizelgesi  Ateş Rüzgara karşı güçlüdür, Rüzgar Toprağa karşı güçlüdür, Toprak Suya karşı güçlüdür. Su Ateşe karşı güçlüdür.

  Ateş, Rüzgara 50% daha fzla vururken , Elemental olmayanlara 25% daha fazla vurur. Suya karşı 50% daha AZ vurur.Ve ateş ve toprak moblarına karşı aynı vurur.

  Ateş zırh, Su dan 50% daha fazla hasar alırken, Elemental olmayanlardan 25% daha az hasar alır. Rüzgar ataklarından da 50% daha az hasar alır ve Toprak-Ateş lerden normal hasar alır.

  Su , Ateş'e 50% daha fazla hasar verirken , elemental olmayanlara 25% daha fazla hasar verir. Toprak'a karşı 50% daha AZ hasar verirken , Su ve Rüzgar hedeflerine normal hasar verir.

  Su , Toprak ataklarından 50% daha fazla hasar alırken , Elemental olmayan ataklardan 25% daha az hasar alır. Ateş ataklarından 50% daha Az hasar alırken Su ve Rüzgar ataklarından normal hasar alır.

  Toprak, Su'ya 50% daha fazla hasar verirken , elemental olamayan hedeflere 25% daha fazla hasar verir. Rüzgar'a 50% daha az hasar verirken , Toprak-Ateş hedeflerine normal hasar verir.

  Toprak, Rüzgar ataklarından 50% daha fazla hasar alırken, elemental olmayan hedeflerden 25% daha az hasar alır. Su ataklarından 50% daha az hasır alırken , Ateş-Toprak ataklarından normal hasar alır.

  Rüzgar, toprak hedefine 50% daha fazla hasar verirken, elemental olmayan hedeflere 25% daha fazla hasar verir. Ateş hedeflerine 50% daha Az hasar verirken , Rüzgar-Su hedeflerine normal hasar verir.

  Rüzgar, Ateş ataklarından 50% daha fazla hasar alırken, elemental olmayan ataklarda 25% daha az hasar alır. Toprak ataklarından 50% daha az hasar alırken , Su-Rüzgar ataklarından normal hasar alır.

  Elemental olmayan ataklar, elemental hedeflere 25% daha az hasar verirken, elemental olmayan hedeflere normal hasar verir.

Benzer konu başlıkları: Elementler Çizelgesi
Forum Başlık Tarih
Sayısal Dersler İnsan Vücudunda En Çok Bulunan Elementler 11 Haziran 2013
Sayısal Dersler Elementlerin Gruplara Göre Özellikleri 2 Haziran 2013
Bunları biliyormusunuz İnsan Vücudunda Bulunan Elementler 4 Mayıs 2013
Bunları biliyormusunuz B İle Başlayan Elementler 12 Ağustos 2012
Bunları biliyormusunuz Havanın Yapısında Bulunan Elementler 20 Temmuz 2012