Elementler Çizelgesi

Konusu 'Ders notları' forumundadır ve EyLüL tarafından 6 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

 1. EyLüL

  EyLüL Üye

  Katılım:
  7 Aralık 2006
  Mesajlar:
  26.183

  Elementler Çizelgesini Nasıl Bulabilirim?
  Elementler Çizelgesi
  Elementlerin Çizelgesi



  Ateş Rüzgara karşı güçlüdür, Rüzgar Toprağa karşı güçlüdür, Toprak Suya karşı güçlüdür. Su Ateşe karşı güçlüdür.

  Ateş, Rüzgara 50% daha fzla vururken , Elemental olmayanlara 25% daha fazla vurur. Suya karşı 50% daha AZ vurur.Ve ateş ve toprak moblarına karşı aynı vurur.

  Ateş zırh, Su dan 50% daha fazla hasar alırken, Elemental olmayanlardan 25% daha az hasar alır. Rüzgar ataklarından da 50% daha az hasar alır ve Toprak-Ateş lerden normal hasar alır.

  Su , Ateş'e 50% daha fazla hasar verirken , elemental olmayanlara 25% daha fazla hasar verir. Toprak'a karşı 50% daha AZ hasar verirken , Su ve Rüzgar hedeflerine normal hasar verir.

  Su , Toprak ataklarından 50% daha fazla hasar alırken , Elemental olmayan ataklardan 25% daha az hasar alır. Ateş ataklarından 50% daha Az hasar alırken Su ve Rüzgar ataklarından normal hasar alır.

  Toprak, Su'ya 50% daha fazla hasar verirken , elemental olamayan hedeflere 25% daha fazla hasar verir. Rüzgar'a 50% daha az hasar verirken , Toprak-Ateş hedeflerine normal hasar verir.

  Toprak, Rüzgar ataklarından 50% daha fazla hasar alırken, elemental olmayan hedeflerden 25% daha az hasar alır. Su ataklarından 50% daha az hasır alırken , Ateş-Toprak ataklarından normal hasar alır.

  Rüzgar, toprak hedefine 50% daha fazla hasar verirken, elemental olmayan hedeflere 25% daha fazla hasar verir. Ateş hedeflerine 50% daha Az hasar verirken , Rüzgar-Su hedeflerine normal hasar verir.

  Rüzgar, Ateş ataklarından 50% daha fazla hasar alırken, elemental olmayan ataklarda 25% daha az hasar alır. Toprak ataklarından 50% daha az hasar alırken , Su-Rüzgar ataklarından normal hasar alır.

  Elemental olmayan ataklar, elemental hedeflere 25% daha az hasar verirken, elemental olmayan hedeflere normal hasar verir.