Eğitimde iyi örnekler Konferansı 2012

'Medya Bölümü' forumunda ZeuS tarafından 4 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

1. 2012 Eğitimde iyi örnekler Konferansı başlıyor

Eğitim Reformu Girişiminin (ERG) 2004 yılından bu yana düzenlediği Eğitimde İyi Örnekler Konferansları sınıfta, okulda, okul dışında öğrenmeyi ve öğrenme ortamlarını zenginleştirmek için çaba gösteren öğretmenleri ve eğitimcileri meslektaşlarıyla bir araya getirerek iletişim ve işbirliği temelinde yeni öğrenme ortamları yaratmayı hedefliyor.
    Eğitimde İyi Örnekler Konferansı 2012, 31 Mart 2012 tarihinde Sabancı Üniversitesinde düzenlenecek ve üniversite öncesi örgün ve yaygın eğitim çerçevesinde aşağıdaki konularda başvurular kabul edilecek;
    • Eleştirel Düşünme Beceri, Değer ve Tutumları Kazandıran Öğrenme-Öğretme Etkinlikleri
    • Kaynaştırma ve Özel Eğitim
    • Öğretmen Eğitiminde Akran Desteği Modelleri
    • Erken Çocukluk Eğitimi
    • Psikolojik Danışma ve Rehberlik Özel Başvuru Alanı (Sabancı Üniversitesi işbirliği ile)
    • Meslek Eğitimi Özel Başvuru Alanı (TÜSİAD işbirliği ile)

Başvurular 6 Ocak 2012 Cuma günü 18.00’e kadar elektronik olarak yapılması gerekiyor. Bu tarihten sonra elektronik başvuru sistemi otomatik olarak kapanacağından başvuru yapılamayacaktır. Postayla gönderilen başvuru eklerinin de 6 Ocak 2012 Cuma günü postaya verilmiş ve 13 Ocak 2012 Cuma 18.00’e kadar Eğitim Reformu Girişimi'ne ulaşmış olması gerekiyor.

Başvuru İçin Tıklayınız