Ece Erken Biyografisi

'Resimli Konular' forumunda Gazel tarafından 31 Ekim 2008 tarihinde açılan konu


 1. Ece Erken (d. 11 Mayıs 1978, Çorlu), Türk televizyon sunucusudur.

  Baba tarafı Samsun'ludur. Babası subay olduğundan dolayı Ağrı, Ankara, Kıbrıs gibi çeşitli yerlerde yaşadı. Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi'ni bitirdi. Lise mezunudur.

  Sunuculuk kariyerine 12 yaşında, Kıbrıs'ta Bayrak Radyo Televizyon'da başladı. Sonra sırasıyla; Ankara'da Radyo Vizyon'da ve Radyo Genç'te çalıştı. Ardından İstanbul'a geldi ve Kral TV'de işe başladı. Kral TV'den sonra ise, Metropol FM, Alem FM, Show Radyo ve son olarak Radyo Viva'da çalıştı. Televizyonculukta işe ilk Star kanalında başladı. Daha sonra, Kanal 6, Number One TV, Genç TV'de çalıştı. Ayrıca 4 yıl Show TV'de program yaptı. 2000 yılında TGRT kanalında Nilgün dizisinde başrolde oynamıştır. 1 Eylül 2008'de Tuncer Öztarhan'la evlendi. Fakat 2009'da boşandılar. İlk dizisi Nilgün dizisiydi ve Nilgün rolündeydi. Bir ara ise Lise Defteri adlı dizide Nil rolünde oynadı.

  atv'de Mavi Şeker adlı programın sunuculuğunu yapmıştır. Fakat 2009 yılı sonunda reyting nedeniyle ekranlara veda etti. Annesi ile birlikte İstanbul, Maslak'da yaşamaktadır. atv'de Enbe Orkestrası ile birlikte Enbeyaz Geceler adlı programın sunuculuğunu yapmıştır. FOX TV'de "Aç Aç Kazan" adlı programı sunmuştur. 2011 yılında ise Kanaltürk 'te Davut Güloğlu ile Hayata Gülerken adlı eğlence programını sunmuştur. Şu sıralar Beyaz TV'de yayınlanan Tatlım Benim adlı programı sunmaktadır.

  Ece Erken Resimleri

  Ece Erken1.jpg Ece Erken2.jpg Ece Erken3.jpg Ece Erken4.jpg Ece Erken5.jpg
    2. Cevap: Ece Erken Resimleri

  çok pardon ben bilmeden aynı konudan bir daha açmışım:oops:
    3. Cevap: Ece Erken Resimleri


  Sorun değil Ayla konular birleştirildi:f40:
    4. Cevap: Ece Erken Resimleri

  teşekkür ederim yaren ablacım
    5. Cevap: Ece Erken Resimleri

  güzelmiş