Ece Ayhan sözleri

'Karışık Sözler' forumunda Aysell tarafından 26 Eylül 2011 tarihinde açılan konu

1. Ece Ayhan şiirleri
    Ece Ayhan güzel sözleri

Yeter be ! Kimsenin kollαrındα ölmek istemiyorum artık, αnnemin αyαklαrının dibine gömün beni, o yeter.

Seni özlemek nasıl bir borçsa artık, özle özle bitmiyor.

Elimden gelen bir şey yoktu, kalbimden geleni yaptım ben de; Sevdim işte, o kadar.

Öyle insanlarla birlikte olacaksın ki; Onlar için "iyi mi ?" diye sormadan "iyi ki" var diyebilesin.

Merakımdan soruyorum…El ele ‘tutuşan’ bir çift gördüğünüzde sizde benim gibi üşüyor musunuz?

Yüreğimi korkak büyütmedim. Kaybettiklerim; dağıttığım servetimdir .

İnsanlar fazla sevilmemeye programlı galiba. Ne zaman çok sevildiğimi hissetsem gidesim gelir. Ve ne zaman çok sevsem o gider.

Hayatın orta öğretmeni sustu, dondu gülmeleri çocukların. Bir cenaze töreninde daha ölümlü karşılamaya götürüleceğiz.

Hiç bir αşk bittiği gün bitmez aslındα. Giden için çok olmuştur biteli; ama kalan için belli değildir ne zαmαn biteceği!

Keşke bazı insanlar için “imalat hatası var, geri topluyoruz” deseler..

Aşk örgütlenmektir, bir düşünün abiler!

Birgün “herkes gerçek sevdiğiyle buluşacak” dense, eminim o kadar çift yer değiştirir ki .

Bir tırnağı kırıldı diye 9 tırnağına birden kıyabilen bir kızın, kalbi kırıldığında neler yapabileceğini siz düşünün.