Ebru Polat Kalp Ayazı 2009

'Magazin haberleri' forumunda Aysell tarafından 3 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. Ebru polat 2009 albümü kalp ayazı
    ebru polat kalp ayazı albümü ne zaman çıkacak?

Ebru Polat, yaklaşık 7 aydır üzerinde çalıştığı 10 parçadan oluşan albümü ile sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Albümde Sezen Aksu klasiği “Sonunda Aldattım”, Serdar Ortaç’tan “İnanamıyorum” ve aynı zamanda albüme da ismini veren “Kalp Ayazı”, Fettah Can’dan “Para” ve “Aşk Bitti”, Habil Ceyhan’dan “Aşk Diye Yanarken”in yanı sıra Ebru Polat’a ait “Delikanlı Kız” isimli şarkı da yer alıyor. Ebru Polat üç tane de remix’in bulunduğu “Kalp Ayazı” isimli albümüyle Ekim ayında sevenleriyle buluşacak. DB Stüdyoları’nda hazırlanan albümde aranjör olarak Erhan Bayrak ve Caner Tepecik, mixde Özer Yener, masteringde ise Çağlar Türkmen imzası yer alıyor. “Kalp Ayazı” albümünde Ebru Polat’ın vokal koçluğunu ise Cihan Okan yaptı.

“Kalp Ayazı” ismini taşıyan albümün ilk klibi ise önümüzdeki hafta içinde sözü ve bestesi Serdar Ortaç’a ait olan “İnanamıyorum” isimli şarkıya Teoman Topçu yönetmenliğinde çekildi..