ebay 10 yaşında

'Haberler' forumunda aykuta tarafından 4 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. 'The Independent' gazetesi 10. yılını kutlayan eBay'daki yayınlanan en ilginç 10 açık artırma ilanını haberleştirdi. Sitede, kimi kendisini aldatan karısını, kimi ise sürekli yenilen futbol takımını satışa çıkardı.

- Dornoch Capital,sahibi olduğu Tranmere Rovers takımını 10 milyon dolara (15 milyon TL) satışa çıkardı.
    - Ünlü şekerleme markası Pic-n-mix'in son şekerleri 14 bin 500 sterline
    (34 bin TL) satıldı.
    - Bir üniversite öğrencisi ABD Başkanlık seçimleri için oy hakkını satışa çıkardı.
    - Alman çift, çocuklarını 1 eurodan satışa çıkardı.
    - Bir İngiliz, eşinden ayrıldıktan sonra anılarını yazıp, açıkartırmaya koydu.

Babamın külleri

- İrlandalı bir adam kendisini küçükken terk eden babasının küllerini 99 peniye (25 kuruş) satışa çıkardı. Ancak alan olmadı!

Mikrobuna 5300 dolar

- Seksi oyuncu Scarlett Johansson, nezleyken burnunu sildiği mendili eBay'da 5300 dolara (12 bin TL) sattı. Johansson, 'Mendili satarak elde ettiğim geliri bir vakfa bağışladım' dedi.

2. Cevap: ebay 10 yaşında

Ben de mutfağımdaki mikserimi satışa çıkarmayı düşünüyorum.Ne var harika pastalar ortaya çıkarıyor :f30:

3. Cevap: ebay 10 yaşında

blue mikserle birlikte arada pasta yapmaya geleceksen hemen alıyoruz değilmi wishh :)

4. Cevap: ebay 10 yaşında

:f63::)

5. Cevap: ebay 10 yaşında

Daha neler..:f73:

Miksere bende talibim arkadaşlar..:f30: