Duyulmamış Sözler

'Karışık Sözler' forumunda EyLüL tarafından 13 Nisan 2012 tarihinde açılan konu

1. Kısa Duyulmamış Sözler

Duyulmamış Mesajlar

-Hayatına hayatımı Adadım hayatımı Alma Benden ben Sensiz Ne yaparım!

-Zamana bıraktım sevgiyi artık.. akrep yelkovan kovalasın benim yerime sevgiyi

-Canımsın sen benim sensiz yarınlarıma güneş doğmaz bebeğim

-Minik bir kalbin atış sesiyle bakıyorum dünyaya

-Üzüldüğünde yıkılırım güldügünde hayatla barışırım hep mutlu oL bebeğim...

-Kime Baksam Sendeki Sıcaklığı Sıcak Bakışları Bulamıyorum Seni Çok Seviyorum.

-Yarınlarıma Umut ektim Gel Artık Sevgilim Birlikte Umutlarımızı Sevgiyle biçelim..

-Sana Yazdığım Sözler Karşıma Geldiğinde Anlamsız Kalıyor Seni Çok Seviyorum Bebeğim.

-UnutuLmaz Sevginin Tek Sahibi SenSin unutmadı bı kalbim seni unutamadı Sadece Seni...

-Yalnızlık Kaderimde yer aLıyor Artık Gittin ya Hayatımdan Sensiz Kaldığım gün öLdüm güLüm..

-Senin için nice Savaşlara girdi Bu Yürek Şimdi Sensiz Kaldım Savaşlarımla bıraktın beni..

-Güldüğünde güneş açıyor hava üzüldüğünde yağmuyor yağıyor dünyama gel hadi iLk Baharımızı Kuralım birlikte..

-Soğuk bedenime Sıcakcık Gülüşünle Hayat Verdin Aşkım

-Gülüşün Yıldızlar Kadar parlak Sevgin İse yıLdızlar Kadar Esrarengiz...

-Seni gördüğümden beri uykudan kesildim sensiz gecelerimde yalnızlığımın Sesiyle Sana Şarkı yaptım..

-Aşk yarası iLe acıya Bedenime Merhem Olursun Diye Bekledim Seni Acıma Bastırasın diye Sevmedim Seni..

-Kırgın Olsada Bu gönül 1 Seni Sevdi Bu gönül...

-Seviyorum Seni herşeyden çok özlüyorum seni Eski Günlerimden çok...

-Aşk Yoluna Seninle Başladı Bu GönüL Sensiz Devam Etmem...

-Hadi gel Cesaretini topLa BaşlıyaLım Ebedi Aşkımıza.

-Ne Söz Kaldı Nefesimde Ne Aşk kaldı Kalbimde Çek git Artık üzme beni.

-Hadi gel yanıma özledim seni bu günlerim sensiz çekilmez dertlerim sensiz bitmez..

-Sen benim Kaderim Yaşanmamış Sevinçlerimsin, Sen Benim Nefesim mutluluk veren Dertlerimsin Sen Benim Birtanemsin Yaşama Sebebimsin hayat Direncimsin..