Duyulmamış Sözler 2012

'Karışık Sözler' forumunda Aysell tarafından 29 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

1. 2012 Duyulmamış Sözler 2012

Sana Yazdığım Sözler Karşıma Geldiğinde Anlamsız Kalıyor Seni Çok Seviyorum Bebeğim

unutuLmaz Sevginin Tek Sahibi SenSin unutmadı bı kalbim seni unutamadı Sadece Seni…

Yalnızlık Kaderimde yer aLıyor Artık Gittin ya Hayatımdan Sensiz Kaldığım gün öLdüm güLüm

Senin için nice Savaşlara girdi Bu Yürek Şimdi Sensiz Kaldım Savaşlarımla bıraktın beni

güldüğünde güneş açıyor hava üzüldüğünde yağmuyor yağıyor dünyama gel hadi iLk Baharımızı Kuralım birlikte

Hani sen giderken dedin ya sevmek yarı ölmektir diye.. oysa seni hatırlayınca her gün ölüyorum ben.

Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Rende gibi olma; hep sana,hep sana.Testere gibi ol; hem sana, hem bana. Hz. Mevlana

ne Söz Kaldı Nefesimde Ne Aşk kaldı Kalbimde Çek git Artık üzme beni.

Karşılıksız bir şey için bir karşılık beklersen,cevabın karşılıksız olacaktır.

İnsan ılığı severken sıcaktan korkar,serinlik isterken soğuktan donar; kalp ise sevgi isterken aşktan kanar.

Tanıştığımız günü Anımsıyorumda Kalbim yerinde Durmuyordu Şimdi ismini Andıkça Göz yaşlarım Durmuyor Sevdiğim..

Gel Yanıma usuLca yaklaş Bana Sevgini Anlat Bana Gözlerime Bakarak Seni Seviyorum...

Yaşanmayan Mutlulukları yaşıyorum Seninle bilinmeyen Maceraları Görüyorum Seninle Duyulmamış Sözleri Duyuyorum Ve Seni Seviyorum..

Ayrılmaz Ellerimiz Küsmez Kalbimiz Bitmez Sevgimiz Biz SeninLe Sevgiliyiz.

Uykusuz Gecelerimin Sabahısın, bütün Güzelliklerin Adısın, Sen benim karaSevdamsın..

Yazılarımda Adın Bedenimde tadın Var, Gecelerimde HayaLin , bedenimde Sıcaklığın var Bir Tanem

Aşk denen yolun sonu hep yalnızlıklar ülkesine çıkar!

Kalbime öyle bir kök saldınki asırlık çınarları bile yıktı bu kök!

Sen kendini bilmezsen başkalarının tanıdığı sen, SEN değilsindir!

Sevgi parçalanıyor yalnızlığın kucağında,umutlar eziliyor hasretin ayakları altında;bir yudum seni görüyorum boş bardağımda…

Sevgi olayların gelişmesi sonucu ortaya çıkar,aşk ise altında tesadüflerin imzası bulunan muhteşem bir başyapıttır…

Sevgiye giden bir çok yol vardır;sen dikkatlice birini seç ve umut etki bu yol en karmaşığı olsun;yani aşk olsun…

Seni aşka götüren bir araç yoktur;bir gün tesadüfen hiç beklemediğin bir anda biri gelir ve seni kalbinde taşır götürür…

Hayat pürüzlerle ve çukurlarla dolu bir yoldur;sen pürüzlere takılıp düşersen çukurlara düşme fırsatını bulmazsın…

Sen kendini bilmezsen başkalarının tanıdığı sen,SEN değilsindir!

Beni Seveni Severim Bana Dert getireni Silerim..

Mutlu oLmak için mutLu Edecek birini buLmak Lazım..

Yalan Mutluluklar içinde gerçek Sevgiyi buLursun Umarım!