Duvarlar Yükselmeden Önce Dizisi

'Medya Bölümü' forumunda ZeuS tarafından 8 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. Duvarlar Yükselmeden Önce Dizisi Oyuncuları

Atv'de yayınlanacak olan yeni dizi ''Duvarlar Yükselmeden Önce'', İnci Kırhan Gündoğdu yapımcılığında gerçekleşecek.
    Efsane olmaya aday olan dizinin çekimleri ekim ayı sonunda başlayacak. Nuran Devres‘in 4 yıldır üsütünde çalıştığı projede dev isimler ile anlaşılmış durumda.

Perran Kutman, Meltem Cumbul ve son olarak Hırsız Polis dizisinde izlediğimiz Timuçin Esen‘in başrolünü oynayacakları dizi Atv’de gösterime girecek.
    [​IMG][​IMG]

Usta Oyuncu Perran Kutman, Hayat Bilgisi dizisinden sonra tekrar izleyicisi ile buluşacak. Adını televizyon tarihine altın harflerle yazdıran değerli oyuncu Perran Kutman, Perihan Abla dizisi ile hafızlardaki yerini koruyor. Hayat Bilgisi ile birlikte yeni nesile de kendini tanıtan Kutman bu dizide de başarılı oyunculuğunu seyiricileri ile paylaşacak.

2. Cevap: Duvarlar Yükselmeden Önce Dizisi

perran kutman şuanda canımın içinde başrolde oynuyor . o zaman canımın içi bu dizi başlayana kadar ibtecek demektir. buna üzüldüm şimdi , ben bu diziyide izlerim çünkü perran kutmanı ve meltem cumbulu çoooooookkkkkkkk seviyorum .onlarla bir gün umarım görüşürüz :)