Dürüst koca budur!

'Haberler' forumunda aykuta tarafından 31 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Eşini aldatırken yakalanan ABD’li adam kendisini affettirmek için bakın hangi yönteme başvurdu.
    ABD'nin Virginia eyaletinde yaşayan William Taylor, eşini aldatmanın bedelini ağır ödedi. Aldatılan eş, kocasının boynuna, 'Eşimi aldattım. Bu da benim cezam' yazılı bir afiş astırıp kentin en işlek yerinde 2 saat ayakta bekletti.

Kocasını boşanmak ile tehdit eden kadın, bu aşağılayıcı cezanın kocasının aklını başına getireceğinden emin. İnsaflı kadın 2 saat sonra kocasını arayıp eve dönebileceğini söyledi.

2. Cevap: Dürüst koca budur!

Haketmiş :f63:

3. Cevap: Dürüst koca budur!

Türkiye'de bir kadın böyle bir ceza vermeye kalksa eminim ki ertesi gün şu an bu haberdeki gibi "dürüst koca" başlığında değil, "Aldatan kocasını cezalandırmak isteyen kadın 72 yerinden bıçaklandı" başlığında okuruz :)

4. Cevap: Dürüst koca budur!

bencede ama adamda haketmiş :f30:

5. Cevap: Dürüst koca budur!

Ben olsam "Ben bir eşşeğim karımı aldatmaya yeltendim" yazdırırdım :f106: :f106:
    Yada uzun bir süre eve girmeme yasağı koyardım 3 hafta kadar mesela :f30: :f30:

6. Cevap: Dürüst koca budur!

Abla peki o 3 hafta boyunca nereye gitceği konusunda da bir fikrin var mı :) Annesinin evine gitcek değil herhalde :)