Dursun Fıkraları

'Eğlence' forumunda ZeuS tarafından 12 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

1. Hep Temel fıkraları gündemde olacak değil ya...Dursun da en az Temel kadar meşhur:f196:

Otostopçu Dursun
    Dursun son model spor arabayla kahveye gelmiş...
    Temel:ula dursun ha bu arabayı nerden buldun demiş
    Dursun:dün otostop çekiyodum bu arabadan bi kadın indi mini eteğini kıvırdı ve dile benden ne dilersen dedi bende arabayı aldım demiş
    Temel:ula dursun aferin zaten sana mini etek yakışmazdı:f30:

Sigortalımısın

Bir gün Dursun hastaneye gider. doktor:”sigortaalı mısın?” Dursun:”hayır trabzonluyum.” demiş. :)

Yüzük

Bir gün dursun temele sormuş temel neden yözüğü serçe parmağına taktın temel: yanlış kadınla evlendum ondandur daaaaaaaaaaaa: :f196:

Helikopter

HELİKOPTERE BİNEN TEMEL,BİR SÜRE SONRA ÜŞÜMEYE BAŞLAR VE PİLOTU UYARIR;UYYY ÜŞÜDÜM DAA ŞU TEPEMİZDEKİ VANTİLATÖRÜ DURDURUN ARTIK:f30::f30:

DÜŞTÜM

Bir Hıristiyan kasabasında görevli papaz günah çıkarmaya gelenlere vaaz verirken, bundan sonra bana günah çıkarmaya geldiğinizde bana aldattım kelimesini kullanmayın bundan çok bıktım onun yerine “düştüm” diye söyleyin demiş, gel zaman git zaman papaz emekli olmuş onun yerine genç bir papaz gelmiş ama her şeyden habersiz, yine günah çıkartmaya gelenler papaz efendi dün düştüm , gecen hafta düştüm, aradan bir ay geçmiş genç papaz artık valiye gitmenin zamanı geldi düşen düşene demiş, ve valinin yanına gitmiş. Vali bey su yolları bir kontrol etseniz düsen düsene, tabiki vali bey düşmenin hangi anlama geldiğini bildiği için kahkaha ile güler, papaz sinirlenir ve vali bey ne gülüyorsunuz daha dün kariniz geldi üç defa düştüğünü söyledi demiş.:):)