Dünyanın En Güzel Mesajları

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 24 Mart 2013 tarihinde açılan konu

1. Dünyanın En Güzel Mesajları Facebook

Sevdiklerinize özel bir okadar güzel kısa mesajlardan derlediğimiz bu sayfamızı beğeneceğinizi ümid ediyoruz.Dünyanın en güzel mesajları Dünyanın en güzel sözleri sizler için bu sayfada yer alacak...

Gökyüzündeki Ay yıldızlara mutluluk fısıldarken gökyüzü sevincini yeryüzüyle paylaşırken ben sana bir parça mutluluk yolluyorum içindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye.

Zaman gelir yollarına kar yağar, etrafını hüzün bulutları sararsa, ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar buradayım.

Aşk Kaçmaktan çok kovalamayı, görmekten çok düşlemeyi, sevmekten çok özlemeyi sever ve Aşk öyle haindir ki nerede imkansız var onu seçer.

En Büyük Sorunun Kendinde Olduğunu Anlamayan İnsanlar, Çözümü Başkalarının Huzurunu Bozmakta Bulurlar

Neden... Aşk her zaman mutlu sonla bitmiyor, Neden... Hayat her zaman olunda gitmiyor, Neden... Tanrı bazen kulunu işitmiyor, Neden... Neden Allah'ım neden...

Sarhoş olabildikten sonra, hangi şişeden içtiğinizin ne önemi varki?

Bir kazan varmış. Bu kazan çok iyi dans ediyormuş, muhteşem kıvırıyormuş. Bu kazana ne denir ? İyi Olan Kazansın.

Sevmenin erdemi, aşkın görkemi, mutluluğun gözleri ve seni özlemenin hazzını yaşattın sevgili, Yolun açık olsun..

Büyük Sevgiler sadakati, cesaret itimadı ihanet intikamı getirir.

Birgün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasız gitmek istersen, yanıma gel ki sana sensiz yasamanın, sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim...

Yalnızlığa gömüldüğün bir akşamda, güneşin geç doğduğu soğuk bir sabahta özlediğinde ve ağladığında sıcak bir ele hasret kaldığında beni hatırla hep seninleyim...