Dünyanın En Güzel Fıkrası

Konusu 'Komik yazılar' forumundadır ve Yasemin tarafından 20 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Yasemin Üye

Dünyanın En Güzel ve Komik Fıkraları

Gerçekten çok hoş bir fıkralar paylaşıcam sizlerle birazda gülelim ne dersiniz çok eğlenceli bir kaç fıkra paylaşıyorum sizlerle..iyi eğleceneler :f196:

Gidiş Dönüş Bileti

Temel İstanbul’dan memleketinde ki köyüne kahkahalar içinde geri dönüyormuş bunu duyan köylüler Temel’in niçin güldüğünü sormuşlar,
    Temel:
    Otobüs şoförünü kazıkladum, der.
    Köylüler:
    Nasıl Kazıkladun demişler.
    Temel demiş ki:
    İstanbul terminalden uygun fiyat olduğu içun gidiş-dönüş bileti aldum; şu anda geldim fakat geri dönmeyecegum.

Dünyanın en komik fıkrası

İngiliz Bilim İlerleme Birliği’nin araştırmasında, internet kullanıcılarından en çok beğendikleri espriyi bildirmeleri istendi.
    Araştırmada, 70 ülkeden 40 bin fıkra arasında aşağıdaki birinci seçildi:
    Ormanda dolaşan 2 avcıdan biri birden bire yere düşer. Arkadaşı, düşen adamın nefes almadığını ve gözlerinin ferinin söndüğünü görür.Bunun üzerine telefonla acil yardımı arar. Arkadaşım öldü, ne yapabilirim diye sorar.
    Telefondaki ses yanıtlar: Sakin olun. Size yardım edebilirim. Ama önce arkadaşınızın ölüp ölmediğinden emin olalım.
    Telefonda bir süre sessizlik olur ve bir silah sesi işitilir.
    Avcı telefonu tekrar eline alır ve şöyle der: Evet, tamam. Şimdi ne yapacağım?