Dünyanın En çekici Kadını Debrahlee Lorenzana Resimleri,Debrahlee Lorenzana Fotoğraf

'Resimli Konular' forumunda Wish tarafından 7 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

1. Dünyanın Konuştuğu Kadın Debrahlee Lorenzana

New York'ta bir bankada çalışan 33 yaşındaki Debrahlee Lorenzana’nın, çok çekici olduğu için işinden olduğunu iddia etmesi, büyük yankı uyandırdı Birçok ülke kanalında görüntüleri yayınlanan Porto Riko asıllı 1 çocuk annesi eşinden boşanan Lorenzana, 2008 yılında dünyanın en büyük bankalarından birinde işe başladı. Çoğunlukla erkeklerin çalıştığı ofiste giyimiyle dikkat çekti.İlk olarak banka müdürü, kadını kıyafetleri konusunda uyardı. Ardından Debrahlee Lorenzana’ya giymemesi gereken kıyafetlerin bir listesi verildi. Kadın istediği kıyafeti giymesinin en doğal hakkı olduğunu savunarak itiraz etti. Bunun üzerine başka bir bölüme alındı, sonra da işine son verildi. Debrahlee Lorenzana “çok güzel” olduğu için kendisine ayrımcılık yapıldığını savunarak dava açtı. Davanın görülmesine önümüzdeki günlerde başlanacak.

Debrahlee Lorenzana'nın Resimleri

2. Cevap: Dünyanın En çekici Kadını Debrahlee Lorenzana Resimleri,Debrahlee Lorenzana F

ay güzelmis ben daha güzelim bi kere :f20: :)

3. Cevap: Dünyanın En çekici Kadını Debrahlee Lorenzana Resimleri,Debrahlee Lorenzana F

Fena hatun değil.En önemlisi çekiciliğinin farkında ve bunu fazlasıyla kullanıyor :f196::)

4. Cevap: Dünyanın En çekici Kadını Debrahlee Lorenzana Resimleri,Debrahlee Lorenzana F

hahaha cekicimis gülüm bosa gitmesin bunlari ben giysem bende cekici olurum:)))))

5. Cevap: Dünyanın En çekici Kadını Debrahlee Lorenzana Resimleri,Debrahlee Lorenzana F

Bence problem kıyafetlerde değil. Kıyafetler normal bana göre. Kadını çekici yapan duruşu ,davranışları ve hareketleri

6. Cevap: Dünyanın En çekici Kadını Debrahlee Lorenzana Resimleri,Debrahlee Lorenzana F

İşte bende tam bunu dedim.İşin farkında yani :f40:

7. dila_

dila_ Yasaklı

Cevap: Dünyanın En çekici Kadını Debrahlee Lorenzana Resimleri,Debrahlee Lorenzana F

bu mu çekici bu bence güzel bile değil:f20: forumumuzun erkeklerini fikrini alalım bence:):):)

8. Cevap: Dünyanın En çekici Kadını Debrahlee Lorenzana Resimleri,Debrahlee Lorenzana F

tipim değil :f20:

9. dila_

dila_ Yasaklı

Cevap: Dünyanın En çekici Kadını Debrahlee Lorenzana Resimleri,Debrahlee Lorenzana F

hehe ağır takılıyoruz

10. Cevap: Dünyanın En çekici Kadını Debrahlee Lorenzana Resimleri,Debrahlee Lorenzana F

Gerçekten buna çekici değil güzel bile denmez :f42: Fotoğraflar bile kötü :f132:

Zevkinize şaşırdıııımm !!! :)

11. dila_

dila_ Yasaklı

bencede aniccha bizim zevklerimiz seninle aynı

12. Cevap: Dünyanın En çekici Kadını Debrahlee Lorenzana Resimleri,Debrahlee Lorenzana F

Hanımlar. Çekicilikle güzellik aynı kavramlar değilki. Kadın güzel olmayabilir ama çekici olabilir. Cezbetme meselesi :f196::oops:

13. dila_

dila_ Yasaklı

zevkler ve renkler tartışılmaz ama bence karıştırıyor olsak bile çekici bile değil

14. Cevap: Dünyanın En çekici Kadını Debrahlee Lorenzana Resimleri,Debrahlee Lorenzana F

Güzel Kız Ama çekici degil daha çok itici :))9:):):)

15. sokaklar

sokaklar Yasaklı

bu mu çekiciymiş beni hiç çekmedi:D

16. Cevap: Dünyanın En çekici Kadını Debrahlee Lorenzana Resimleri,Debrahlee Lorenzana F

hahahaha tipim deil dio :))))

17. italyan

italyan Yasaklı

Bir kere sarışın değil ise :f84::):)

18. Cevap: Dünyanın En çekici Kadını Debrahlee Lorenzana Resimleri,Debrahlee Lorenzana F

ZeuS Abiye Katılıyorum Tipim Değil:f30::f30::f30::f30:

19. Cevap: Dünyanın En çekici Kadını Debrahlee Lorenzana Resimleri,Debrahlee Lorenzana F

Bence bukadın çekse çekse at arabası çeker arkasına bağladığında

20. Cevap: Dünyanın En çekici Kadını Debrahlee Lorenzana Resimleri,Debrahlee Lorenzana F

dogru:))))