Dünyada nereyi Görmek istersin?

'Teknik Yardım' forumunda Wish tarafından 19 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. Ülke ülke,şehir şehir gezin,tozun.hemde beş kuruş ödemeden. Sadece bir tıkla.:f106:Dünya ayaklarınızın altına gelsin sizde gönlünüzce gezin. Önce açılan sayfada gezmek istediğiniz ülkeye tıklayın. Sonrada şehre. İyi gezmeler. :f40:

Nereleri gezmeyi düşlüyorsanız..BURDA>>>>

2. Cevap: Dünyada nereyi Görmek istersin?

Çok güzel hazırlanmış sayfalar suanda pek vaktim yok ama bir ara bakacagım sanırım teşekkürler WisH:cool:

3. Cevap: Dünyada nereyi Görmek istersin?

Harika bir paylaşım.. şuan vaktim kısıtlı ama en yakın zamanda gelip gezeceğim:f40:
    Rehberim sen olursun değilmi sonra kaybolmayayım:f196:

4. Cevap: Dünyada nereyi Görmek istersin?

takıl peşime yaşa hayatını derler yaaa. Ya ikimizde kaybolursak :f106:

5. Cevap: Dünyada nereyi Görmek istersin?

Hemde bedavaymış birilerini daha alalım yanımıza:f40: DarK''ımı alsak napsak bir uyanık o var şuan..korkutmaz dimi bizi oralarda :))

6. Cevap: Dünyada nereyi Görmek istersin?

çok güzel yerler bizler ülkemizi gezemezken bu paylaşım tam bize göre olmuş :f40:
    Teşekkürler canım

ama yaren haksızlık yapma DarK,ın ne işi var sizinle beni ve sultanımıda alın yeter :f106::f106:

7. Cevap: Dünyada nereyi Görmek istersin?

Bu guzel paylasım icin tesekkurler. Ulkemizin olması da ayrıca sevindirdi.

8. Cevap: Dünyada nereyi Görmek istersin?

Las Vegasta bir tur atıp geldim.. Siz takılın bana hayatınızı yaşayın. Kaybolmayız merak etmeyin..:f30: Süpersin Şekerciimmm..Teşekkürler..:f40:

9. Cevap: Dünyada nereyi Görmek istersin?

Forumun bayanları tura çıkmış ben de geliyorum bekleyin :f196:

10. Cevap: Dünyada nereyi Görmek istersin?

Fiji adalarına kadar bir uzandım geldim gün batımında kola içtim ve kafamı dinleme fırsatı buldum harikasın Dileğim sayende stres attım valla :f118: :f118: