dünya salaklık tarihine geçenler

'Eğlence' forumunda boys_of_hell tarafından 22 Nisan 2008 tarihinde açılan konu

1. ABD nin Alabama eyaletinde 25 yaşındaki bir asker tükürme alışkanlığına kurban oldu.Pencerenin kenarına oturarak,tükürdüğünü,büyük bir tencere şeklindeki sokak lambasına isabet ettirmeye çalışan asker,dengesini kaybedip11.kattan düştü

Jake Fen isiml Macar adam,eşini korkutmak için kendini asmış pozu verdi...Eve gelen eş kocasını o halde görünce bayıldı.Kapıyı açık gören komşu kadın içeri girince iki cesetle karşılaştığını sanıp evi soydu.Topladıklarıyla çıkarken Jake kadına bir tekme attı.Cesedin canlandığını gören kadın korkudan öldü.Jake beraat etti.

1932 yılında Los Angeles olimpiyatlarında Fransız atlet Jules Noel in disk atmada kırdığı olimpiyat rekoru sayılmadı.Çünkü atışı izlemesi gereken bütün hakemler,sırıkla yüksek atlama yarışmasını izlemek için arkalarını dönmüşlerdi.

Floria'da bir soyguncu parmak izlerinden yakalanınca şaşırdı.Çünkü her soygunda eldiven giymeye özen göstermişti,fakat yarım parmaklı golf eldiveni kullanıyordu

1964'te Pepsi'nin reklam ajansının "Canlanın,siz Pepsi kuşağındansınız."Sloganı,tercümanların becereksizliği yüzünden Almanca'ya,"Mezarınızdan diri olarak çıkın"a,Çince'ye ise"Pepsi atalarımızın mezarlarından çıkarır."olarak çevrilmişti.

2. Paylaşım için teşekkürler boys-of-hell..:)

3. Floria'da bir soyguncu parmak izlerinden yakalanınca şaşırdı.Çünkü her soygunda eldiven giymeye özen göstermişti,fakat yarım parmaklı golf eldiveni kullanıyordu

Buda harbiden salak hırsızmış:f30: :f30: :f30:

Emeğine sağlık boys_of_hell:f40:

4. :f106:
    Paylaşım için teşekkürler
    Emeğine sağlık.

5. Jake Fen isiml Macar adam,eşini korkutmak için kendini asmış pozu verdi...Eve gelen eş kocasını o halde görünce bayıldı.Kapıyı açık gören komşu kadın içeri girince iki cesetle karşılaştığını sanıp evi soydu.Topladıklarıyla çıkarken Jake kadına bir tekme attı.Cesedin canlandığını gören kadın korkudan öldü.Jake beraat etti.

Valla ben olsam bende ölürdüm heralde haklı ölmekle kadın
    Engin hepsi birbirinden ilginç ve güzeldi teşekkürler:f40:

6. Jake Fen isiml Macar adam,eşini korkutmak için kendini asmış pozu verdi...Eve gelen eş kocasını o halde görünce bayıldı.Kapıyı açık gören komşu kadın içeri girince iki cesetle karşılaştığını sanıp evi soydu.Topladıklarıyla çıkarken Jake kadına bir tekme attı.Cesedin canlandığını gören kadın korkudan öldü.Jake beraat etti.

:f106: :f106: Ben gülmekten ölecem simdi ya çok hoştu emeğinize sağlık..

7. Daha önce okumuştum o zamanda aynı şeyi söylemiştim...

Allah akıl fikir versin....:)

Teşekkürler boys_of_hell..

(nicknin yazılışıda pek kolaymış ..:) )

8. çok güldüm:f106: emeğine sağlık boys_of_hell:f118: (hakikaten nickinin yazımı zor:f106: )

9. :f106: :f106: :f106: Çok güzeldi :f106: :f106: :f106:

Paylaşım için teşekkürler boys_of_hell :f9: :f9: :f9: