Dünya Kupası Yayın Programı

'Spor Gündemi' forumunda Pardus tarafından 9 Haziran 2010 tarihinde açılan konu


  1. FIFA 2010 MAÇ ve YAYIN PROGRAMI


    11 Haziran 2010 Cuma 17.00 FIFA 2010 Dünya Kupası: Güney Afrika-Meksika TRT-1
    11 Haziran 2010 Cuma 21.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: Uruguay-Fransa TRT-1
    12 Haziran 2010 Cumartesi 14.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: Güney Kore-Yunanistan TRT-1
    12 Haziran 2010 Cumartesi 17.00 FIFA 2010 Dünya Kupası: Arjantin-Nijerya TRT-1
    12 Haziran 2010 Cumartesi 21.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: İngiltere-ABD TRT-1
    13 Haziran 2010 Pazar 14.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: Cezair-Slovenya TRT-1
    13 Haziran 2010 Pazar 17.00 FIFA 2010 Dünya Kupası: Sırbistan-Gana TRT-1
    13 Haziran 2010 Pazar 21.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: Almanya-Avustralya TRT-1
    14 Haziran 2010 Pazartesi 14.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: Hollanda-Danimarka TRT-1
    14 Haziran 2010 Pazartesi 17.00 FIFA 2010 Dünya Kupası: Japonya-Kamerun TRT-1
    14 Haziran 2010 Pazartesi 21.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: İtalya-Paraguay TRT-1

    15 Haziran 2010 Salı 14.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: Yeni Zelanda-Slovakya TRT-1
    15 Haziran 2010 Salı 17.00 FIFA 2010 Dünya Kupası: Fildişi Sahili-Portekiz TRT-1
    15 Haziran 2010 Salı 21.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: Brezilya-Kuzey Kore TRT-1

    16 Haziran 2010 Çarşamba 14.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: Honduras-Şili TRT-1
    16 Haziran 2010 Çarşamba 17.00 FIFA 2010 Dünya Kupası: İspanya-İsviçre TRT-1
    16 Haziran 2010 Çarşamba 21.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: Güney Afrika-Uruguay TRT-1
    17 Haziran 2010 Perşembe 14.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: Arjantin-Güney Kore TRT-1
    17 Haziran 2010 Perşembe 17.00 FIFA 2010 Dünya Kupası: Yunanistan-Nijerya TRT-1
    17 Haziran 2010 Perşembe 21.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: Fransa-Meksika TRT-1
    18 Haziran 2010 Cuma 14.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: Almanya-Sırbistan TRT-1
    18 Haziran 2010 Cuma 17.00 FIFA 2010 Dünya Kupası: Slovenya-ABD TRT-1
    18 Haziran 2010 Cuma 21.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: İngiltere-Cezair TRT-1
    19 Haziran 2010 Cumartesi 14.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: Hollanda-Japonya TRT-1
    19 Haziran 2010 Cumartesi 17.00 FIFA 2010 Dünya Kupası: Gana-Avustralya TRT-1
    19 Haziran 2010 Cumartesi 21.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: Kamerun-Danimarka TRT-1
    20 Haziran 2010 Pazar 14.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: Slovakya-Paraguay TRT-1
    20 Haziran 2010 Pazar 17.00 FIFA 2010 Dünya Kupası: İtalya-Yeni Zelanda TRT-1
    20 Haziran 2010 Pazar 21.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: Brezilya-Fildişi Sahili TRT-1
    21 Haziran 2010 Pazartesi 14.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: Portekiz-Kuzey Kore TRT-1
    21 Haziran 2010 Pazartesi 17.00 FIFA 2010 Dünya Kupası: Şili-İsviçre TRT-1
    21 Haziran 2010 Pazartesi 21.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: İspanya-Honduras TRT-1

    22 Haziran 2010 Salı 17.00 FIFA 2010 Dünya Kupası: Meksika-Uruguay TRT-1 VEYA TRT-3
    22 Haziran 2010 Salı 17.00 FIFA 2010 Dünya Kupası: Fransa-Güney Afrika TRT-1 VEYA TRT-3
    22 Haziran 2010 Salı 21.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: Nijerya-Güney Kore TRT-1 VEYATRT-3
    22 Haziran 2010 Salı 21.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: Yunanistan-Arjantin TRT-1 VEYATRT-3
    23 Haziran 2010 Çarşamba 17.00 FIFA 2010 Dünya Kupası: Slovenya-İngiltere TRT-1 VEYATRT-3

    23 Haziran 2010 Çarşamba 17.00 FIFA 2010 Dünya Kupası: ABD-Cezair TRT-1 VEYA TRT-3
    23 Haziran 2010 Çarşamba 21.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: Gana-Almanya TRT-1 VEYA TRT-3
    23 Haziran 2010 Çarşamba 21.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: Avustralya-SırbistanTRT-1 VEYATRT3

    24 Haziran 2010 Perşembe 17.00 FIFA 2010 Dünya Kupası: Slovakya-İtalya TRT-1 VEYA TRT3

    24 Haziran 2010 Perşembe 17.00 FIFA 2010 Dünya Kupası: Paraguay-Yeni Zelanda TRT-1 VEYA TRT-3
    24 Haziran 2010 Perşembe 21.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: Danimarka-Japonya TRT-1 VEYA TRT-3

    24 Haziran 2010 Perşembe 21.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: Kamerun-Hollanda TRT-1 VEYA TRT3
    25 Haziran 2010 Cuma 17.00 FIFA 2010 Dünya Kupası: Portekiz-Brezilya TRT-1 VEYA TRT3

    25 Haziran 2010 Cuma 17.00 FIFA 2010 Dünya Kupası: Kuzey Kore-Fildişi Sahili TRT-1 VEYA
    TRT-3

    25 Haziran 2010 Cuma 21.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: Şili-İspanya TRT-1 VEYA TRT-3
    25 Haziran 2010 Cuma 21.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: İsviçre-Honduras TRT-1 VEYA TRT-3
    26 Haziran 2010 Cumartesi 17.00 FIFA 2010 Dünya Kupası: 1A-2B TRT-1
    26 Haziran 2010 Cumartesi 21.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: 1C-2D TRT-1
    27 Haziran 2010 Pazar 17.00 FIFA 2010 Dünya Kupası: 1D-2C TRT-1
    27 Haziran 2010 Pazar 21.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: 1D-2C TRT-1
    28 Haziran 2010 Pazartesi 17.00 FIFA 2010 Dünya Kupası: 1E-2F TRT-1
    28 Haziran 2010 Pazartesi 21.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: 1G-2F TRT-1
    29 Haziran 2010 Salı 17.00 FIFA 2010 Dünya Kupası: 1F-2E TRT-1
    29 Haziran 2010 Salı 21.30 FIFA 2010 Dünya Kupası: 1H-2G TRT-1
    02 Temmuz 2010 Cuma 17.00 FIFA 2010 Dünya Kupası Çeyrek Final: W53-W54 TRT-1
    02 Temmuz 2010 Cuma 21.30 FIFA 2010 Dünya Kupası Çeyrek Final: W49-W50 TRT-1
    03 Temmuz 2010 Cumartesi 17.00 FIFA 2010 Dünya Kupası Çeyrek Final: W52-W51 TRT-1
    03 Temmuz 2010 Cumartesi 21.30 FIFA 2010 Dünya Kupası Çeyrek Final: W55-W56 TRT-1
    06 Temmuz 2010 Salı 21.30 FIFA 2010 Dünya Kupası Yarı Final: W58-W57 TRT-1
    07 Temmuz 2010 Çarşamba 21.30 FIFA 2010 Dünya Kupası Yarı Final: W59-W60 TRT-1
    10 Temmuz 2010 Cumartesi 21.30 FIFA 2010 Dünya Kupası 3-4'lak Maçı: L61-L62 TRT-1
    11 Temmuz 2010 Pazar 21.30 FIFA 2010 Dünya Kupası Final Maçı: W61-W62 TRT-1

    22-25 Haziran'da oynanacak maçlar önem derecesine göre TRT 1 ve TRT HD'de, diğer maçlar TRT 3'te yayınlanacaktır. TRT 3'te canlı olarak yayınlanacak maçlar daha sonra TRT HD'den banttan ekrana gelecektir.

    [​IMG]