Dünya Kadınlar Gününe Özel Mesajlar

'Güzel Sözler' forumunda Ceylan tarafından 6 Mart 2013 tarihinde açılan konu

 1. Dünya Kadınlar Gününe Özel En Güzel Mesajlar


  [​IMG]


  Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.

  Analarımız, bacılarımız hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü’nü kutluyorum.

  Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Kadınlar günün kutlu olsun sevgili annecigim..


  [​IMG]

  Kleimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiiyi tarif etmemi istesen "Anneé derdim. Kadınlar günün kutlu olsun anneciğim...

  Benim için herşeye katlanan her zaman yanımda olan değer biçilemeyen dünyanın en güzel kadını...Kadınlar Günün Kutlu olsun...

  Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.

  [​IMG]

  Onlardan olduğumuz ve yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

  8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.
   
Yükleniyor...
- Dünya Kadınlar Gününe Forum Tarih
8 mart dünya kadınlar gününe özel kutlama mesajları Önemli Gün ve Haftalar 20 Şubat 2014
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Sözleri Zaman Tüneli 16 Mayıs 2016
Dünya Kadınlar Günü Neden Kutlanıyor? Zaman Tüneli 16 Mayıs 2016
Dünya Kadınlar Günü Nedir? Zaman Tüneli 16 Mayıs 2016