Dünya kadınlar günü mesajları

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve YAREN tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. YAREN Üye

Dünya Kadınlar günü Hazır Sms Sözleri

Dünya Kadınlar günü mesajları
    Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum.

8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum

Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.

Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.

Bütün dünya kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü'nü kutluyorum.​

2. YAREN Üye

Cevap: Dünya kadınlar günü mesajları

Sen Hayatımın Kutup Yıldızı Oldun Nereye Gıdersem Gıdeyım Isıgının Aldtında Sevgınle Uyudum Dogru Yolu Buldumsenı Sevıyorum Kadınlar Gunun Kutlu Olsun

Onlardan olduğumuz ve yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü, tüm dünyada, kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini ve isteklerini dile getirdikleri, birlik ve beraberlik günü olarak kutlanmaktadır.

Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.

askım senı sevıyorum…belkı sevgımı her zaman gösteremıyor olabılırım ama sen bunu daıma bılıyorsun… kadınlar gunun kutlu olsun

Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü’nü kutluyorum.

Dün Sana Kızdıklarımı Bugun Ben Yapıyorum Cünkü Aslında Senın Kücük Bır Kopyanım Umarım Senın Kadar Sevgı Dolu Olurum Kadınlar Gunun Kutlu Olsun

Bütün dünya kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

meger dılımdekı ve beynımdekı en güzel kelıme senın adınmıs sana her seslenısımde ya acım dınmıyor yada sevgım cosuyor kadınlar gunun kutlu olsun

Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.
    eger bana gözlerınle degıl de kalbınle bakmıs olsaydın, senı ne kadar sevdıgımı cok ıyı anlardın kadınlar gunun kutlu olsun

Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum.

annecıgım, bır günümde degıl her günümdesın annem olman dünyadakı en büyük sansım,ıyıkı varsınsenı cok sevıyorum kadınlar gunun kutlu olsun

Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

benım ıcın herseye katlanan, her zaman yanımda olan, degerı bıcılemeyen dünyanın en güzel kadınına kadınlar gunun kutlu olsun

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

bu dünyadakı en güvenlı sıgınagım senın kucagın benım annem olman bu dünyadakı en büyük sansım senı sevıyorum annem kadınlar gunun kutlu olsun

8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum
    senı ben cıceklerden yemısten ve klasık dortlüklerde anlatıldıgından daha cok fazla severım,senı cook severım kadınlar gunun kutlu olsun

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu Olsun..Seni çok seviyorum.

Mesafeler uzak olsada,yuregim hep senin canim..Kadınlar günün kutlu olsun

yüreğindeki SINIRSIZ sevgi VE SABIR icin ÇOK TEŞEKKÜRLER KADINLAR GUNUN KUTLU OLSUN..

Bır Günümde Degıl Her Günümdesın. Her Gün Her Sanıye Benımlesın. Her Zaman Bana Destek Oldun. Sen Benım Icın Cok Özelsın. Kadınlar Gunun Kutlu Olsun..

dün sana kızdıklarımı bugun ben yapıyorum. Cünkü aslında senın kücük bır kopyanım. Umarım senın kadar sevgı dolu olurum.. Kadınlar gunun kutlu olsun..

senı ben cıceklerden yemısten ve klasık dortlüklerde anlatıldıgından daha cok fazla severım,senı cook severım.. Kadınlar gunun kutlu olsun..

askım senı sevıyorum…belkı sevgımı her zaman gösteremıyor olabılırım ama sen bunu daıma bılıyorsun… kadınlar gunun kutlu olsun..

sevgılım, bırgün umarım bana gösterdıgın sevgı ve sabrı sana gösterebılme sansım olur… kadınlar gunun kutlu olsun..
    Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. Kadınlar günün kutlu olsun..

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu Olsun..Seni çok seviyorum.

aslında senın kücük bır kopyanım. Umarım senın kadar sevgı dolu olurum.. Kadınlar gunun kutlu olsun..

Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
  3. Pardus Üye

4. Belinay Üye

Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmemizi diliyorum.

Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun

Benzer konu başlıkları: Dünya kadınlar
Forum Başlık Tarih
Çeşitli Resimler Dünya Kadınlar Günü Fotoğrafları 7 Mart 2014
Diğer Mesajlar 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları 5 Mart 2014
Karışık Sözler 8 Mart dünya kadınlar günü resimli mesajları 4 Mart 2014
Diğer Mesajlar 8 Mart dünya kadınlar günü sözleri kısa 1 Mart 2014
Diğer Mesajlar 8 Mart dünya kadınlar günü özlü sözler 1 Mart 2014