Dumur Eden Dialoglar

'Eğlence' forumunda Blue tarafından 17 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. Cümleten geçmiş olsun, buraya kadar frensiz geldik
    -> işe gelmek için bindiğim dolmuş şoförü (son durağa geldiğimizde sırıtarak)

Yahu adam bayrak direği gibi asıldı kaldı , giremiyorsa atın aşağı gitsin
    -> Bir beşiktaş otobüsü şoförü (orta kapıya sıkışan bir genç için yolcuları söylemi)

Millet boş durmuyor yavv
    -> Çay ocağında peşpeşe cinayet haberi izleyen bir amcanın yorumu

Bunlar iyi kesmiyor
    -> Dükkanda tırnak makasını herkesin içinde deneyen ve kesilmiş tırnağı da tezgaha atan yüce şahsiyet

Al abla , kocanın parasına yazık olur diye düşünme , ne de olsa elin oğlu
    -> Sıhhiye elbise pazarında bir satıcı

Bir arkadaşa bakmak yasaktır
    -> Didimde bir barın girişinde

Oğluuummm , eğer biraz daha konuşursan seni çok muhteşem döverim
    -> Din hocamız

Ankaraya gittim , Pazara döneceğim ama Pazarları kapalıyız , Pazartesi gelin
    -> Bolu'da bir dükkanın camında

Yaa eve gideyimde yahoo.com dan bi hotmail'ime bakayım...
    -> Üniversiteden bir arkadaş

Şu ana kadar beni en çok etkileyen film "Altıncı His" , sonunda inanılmaz AAAA oldum !
    -> Otobüsteki bir kız

Foreign people do not have to enter this tesis
    -> Kuşadası emekli sandığı plajındaki bir uyarı
    Gardiyan kapıyı aç !
    -> Heybeliada iskelesinde gemiye yetişmek isteyen bir kadın (kapı kapanınca , bağırarak)

Gazetelerin manşetlerini okumak yasaktır , aksi takdirde gazeteyi almak zorunda kalırsınız. --- Kayseride bir mini market camında.

Butik Bruce Lee --- Zonguldakta bir terzi.

Bağa gel bostana gel - Come to vagetable garden --- 7 karanfil-7 adlı albümde bir parça.

Lütfen inerken yüksek sesle söyleyin , şoför biraz sağırdır. --- Ankara-Eryaman-Migros servisinde bir uyarı.

Buraya memurlarda geliyor ama daha kaliteli insanlarda geliyor. --- Televolede Ankaradaki bi havuz hakkında yorum yapan bi hatun.

Fikreeeeet , Bağdat düşmüş. --- Pencereden 13 14 yaşlarındaki oğluna seslenen heyecanlı bi teyze.

Şu anda banyoda olan sevgilim Sezai için sizden sıradaki şarkıyı istiyorum --- Powerturk TV ye mesaj gönderen bir bayan.

Duran Duran - Makineli Fezullah - Dabada Bünyamin - Kertenkele Efşen - Maho Alibey - Şıçan Şöhret - Fakır Fatma - Sakır Abuzer - Geber Ali - Cin Ali ... --- ttrehber.gov.tr de ad soyad taraması sonuçları.

Veresiye verilmez , ısrar etmeyin , yoksa sizin için kötü şeyler olabilir ! --- Bornovada bir markette.

Camiye gittim , siz de gelin. --- Çankırıda bir bakkal kapısındaki yazı.

alemşah bunu beğendi.

2. Cevap: Dumur Eden Dialoglar

Camiye gittim , siz de gelin. --- Çankırıda bir bakkal kapısındaki yazı.

İşte bu güzeldi...

3. Cevap: Dumur Eden Dialoglar

hepsi güzel