Dubai mi yoksa Hakkari mi

'Resimler' forumunda chemist tarafından 9 Nisan 2008 tarihinde açılan konu

1. HAKKARİ ve DUBAİ' den KAR MANZARALARI

Merhaba Dostlar,

Sizlere iki güzide şehirden kar manzaralarını paylaşacağım... İlk şehrimiz DUBAİ isminden çok cafcaflı bir şehir olduğunu düşüne bilirsiniz ama inanın öyle değil. Çünkü bu şehrin şansız vatandaşları ezik... Niyemi..... İşte bu şehirden kış manzaraları.... Bu insanlar hayatları boyunca kar görmemiş sorduğuma karın rengini bile söylemekte zorlandılar.. Oysa ne kadar da farkedememişsek de çok önemlidir kar kış. Ayrı bir güzelliktir, romantiktir, sıcaktır kendine göre.....

Alın size şaşkın dubai vatandaşları kar görmek için özel tesis yapmışlar karda yürümenin nasıl bişey olduğunu hissedebilmek için karda kaymanın özelliğini yaşayabilmek için...... Bütün bunlar için servetini ortaya koyanlar var...

İşte tesis.. Olmaz böyle şey günlük 1000 dolar, saati 100 dolar......

Karda yürüme şerefine nail olabilmiş bedbahların mutluluğunu görebildiniz değilmi...

Allahım yaa bakamısınız kara nasılll trene bakar gibi bakıyorlar.... Pesss

Şimdide Türkiyenin güzide illerinden biri olan HAKKARİ den kış manzaraları.. Kışlamdan kış manzaraları....

Ara sıra olmasada hergün kapımızın önünü temizleme ihtiyacı duysakta hiç görmemekten iyidir...

Kayak keyfi asıl burdaaaaaa beklerizz hepinizi....

2. Dubaililer kar görsünlerrr:f106: yaff memleketimin her tarafı ayrı bir güzelll :f63: Chemisttt neredesin sen çatıdan düsecen yaff :f30: :f30:

3. çok hoş resimlerde ama admlarda haklı kar ne öğreneceklr demi sende haksılık etme ablası

4. Allahım ne güzel manzaralar bunlar böyle bir kar sevdalısı olarak bu sene nihayet doyasıya karın tadını çıkarttık ilk yağdığı zaman bende dubaililer gibi bakmıştım kara :f106: çünkü uzun zamandır hasrettik

5. tabiki hakkari:f40:

zorlukları vardır evet ama ne güzel manzaralar bunlar chemist hepsi çok güzel :f63:

teşekkürler bu güzellikleri bizlerle paylaştığın için emeğine sağlık :f9: :f9:

6. kar görmeye hasret birisi olarak doya doya baktım :f106: emeğine sağlık CHEMİST:f118:

7. Dubaililer haklı CHEMİST insancıklar karmı görmüş hayatlarında :f106: tabiki trene bakar gibi bakacaklar demi ya :f106: güzel paylaşımın için tşkler emeğine sağlık :f40: :f118: :f118: :f118:

8. Harika Chemist
    Tabiiki Hakkari
    Ülkemin her köşesi olduğu gibi Hakkari de bambaşkadır.
    Paylaşım için teşekkürler.

9. Tabiki Hakkari. En güzeli benim vatanımın toprağı. Bu arada Dubai hep gitmek istediğim yerdi.:( Tercih söz konusu olunca tabiki ülkemin toprakları.

10. valla içim açıldı bu güzel manzaraları görünce paylaşımına teşekkürler chemist

11. Evett kara hasret kaldığımız bu yıllarda böylesi güzel kar manzaralarını paylaştığın için teşekkürler :f40:

12. Ben Hakkari çekimi olan 2. resimi çok begendim.. :f40:

Orada bana bir çadır ayarlarmısınız Chemist, bu aralar tatile gidemedim de :f106: :f106:

Paylaşım için Teşekkürler :f9: