Dua e kartları

'Resimler' forumunda MURAT tarafından 23 Mayıs 2008 tarihinde açılan konu

1. Yâ Rabb, benim hatâlarımı, bilmeden yapdıklarımı, işimde aşırı gitmemi, ve Senin benden çok iyi bildiğin hallerimi mağfiret eyle. Allah'ım, benim latifeleşmelerimi, ciddiyet hallerimi, hatâen ve kasden yaptıklarımı ve bende olan her şeyimi mağfiret eyle!”

"Yâ Rabb! Kalbimi nurlandır, gözümü nurlandır, ku*lağımı nurlandır, sağımı nurlandır, solumu nurlandır, üs*tümü nurlandır, altımı nurlandır, önümü nurlandır, arkamı nurlandır ve beni nûr eyle (bir başka rivayette) benim damarlarımı nurlandır, etimi nurlandır, kanımı nurlandır, saçımı nurlandır, yüzümü nurlandır.”
    dua_ekartlari-1. dua_ekartlari-2. dua_ekartlari-3.

2. "Ey Rabbim! Acizlikten, tenbellikten, korkaklıktan cimrilikten, eli kolu dökülür derecede takatsızlıktan kasvetten, gafletten, zilletten, azlıktan, meskenetten sana sığınırım. Fakirlikten, küfürden, fısktan, şekavetten, nifaktan, yapdığını insanların duyması ve medh etmeleri için yapmaktan, riyâdan, sana sığınırım. Sağırlıktan, dilsizlikten, delilikten, cüzzamdan, abraslıktan ve kötü hastalıklardan sana sığınırım.” (10)

Emeğine sağlık Murat

3. bu güzel çalışmalar için teşekkürler kardeşim yüreğine sağlık

4. ALLAH razı oslun Murat abi eline emeğine sağlık :) :f40: :)

5. Çok anlamlı çalışmalar murat emeğine yüregine sağlıkk..:f9:

6. Emeğinize sağlık Rabbim cümlemizin Niyetlerini, dileklerini ve dualarını kabul etsin.

7. emeğine sağlık Murat güzel bir paylaşım bir iki tanede benden

8. çok güzeldi paylaşıma tşk