Dost Başa Düşman Ayağa Bakarmış

'Resimli Konular' forumunda HazaN tarafından 15 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. Beni düşman olarak görmeyin ama radyoda boş zamanlarda oturup şöyle kim nasıl ayakkabı giyiyor diye bakınırken birde ne göreyim kiminin ayakkabısı fazla süslü püslü, kimisi aylardır spor ayakkabıyı ayağından çıkarmıyor, kimi sivri burun yumurta topuk, kiminde ise yarım metre topuk :) bende bu durum karşısında modayı yakından takip eden birisi olarak çarşıya çıkıp sizler için en güzel ayakkabıları seçtim. Güle güle giyinin :f30::f30:

Modayı yakından takip eden ve her fırsatta alışveriş yapan arkadaşım Blue için şık bir terlik

Balık yiyemeyen arkadaşımız Wish bari ayağından alsın balık vitaminini.

İsminin baş harfini taşıyan bu ayakkabılar sultanımın (Belinay ) ayağına çok yakışacak eminim.

En sevdiğim örümcek kapalı yerdeki örümcektir. Anniccha canım bu sevimli ayakkabılarıda sana aldım.

Pardus seni unuttum sanma bunlarda senin için ayakların içinde hiç üşümeyecektir eminim .

2. Cevap: Dost Başa Düşman Ayağa Bakarmış
    Alemşah bu ayakkabılar çok işine yarayacak diye düşünüyorum özellikle Adminlerin ataklarına karşı

Bugün farkettim ki İsyankar hız tutkunu o halde bu ayakkabılarda ona çok yakışacak.

Bunlarda Büşra için konu atmaktan yorulunca daha hızlı kaçabilmesi için

Sümbülüm ve Animecim size aynı ayakkabıdan aldım o spor ayakkabılarının içinde ayaklarınız mantar olacak yahu...

Dark seni unutmadım merak etme bu şık ve rahat ayakkabılarda senin için

3. Cevap: Dost Başa Düşman Ayağa Bakarmış

Eveeett sırada Discoverer var. Bol ketçaplı bir hamburgere ne dersin yolda yürürken acıkan kedi ve köpekler peşine düşsün diye seçtim bunları.

Sulfi hemşerim seni unuturmuyum hiç senin içinde bu cici cici fareleri seçtim sen radyodayken kapının önüne koyacağım kediler yüzünden dışarı çıkamayıp Radyoda mahsur kalasın diye

İtalyan seyahat ederken özellikle İtalya'ya giderken giyebileceğin şık bir tasarım seçtim sana

By Rizeli, Rizenin yeşilliğini özlersen giyersin diye sanada bu terlikleri seçtim.

Elim kolum poşet doldu bu seferlik bu kadar en kısa zamanda yeniden bir alışveriş turu yapacağım üzülmeyin. Güle güle iyi günlerde kullanın hediyelerinizi umarım hoşunuza gider :f40:

4. Cevap: Dost Başa Düşman Ayağa Bakarmış

Hazanımm insaf yaza girdik açık olanından yokmuydu:f73: boğulurum o cicilerimin içinde:) oyun tutkunluğunu az çok bildiğim için hediyem olsun canım hem rengi de açar seni;)

5. Cevap: Dost Başa Düşman Ayağa Bakarmış

:f40: Külkedisinin cam pabuçları gibi :) Teşekkürler merdivenlerden inerken düşmesin dikkat edeyim yoksa Prensi kaçırabilirim :f30:

6. Cevap: Dost Başa Düşman Ayağa Bakarmış

Konu çok keyifliydi arkadaşım ellerine sağlık..:)

7. Cevap: Dost Başa Düşman Ayağa Bakarmış

Ben ve o ayakkabılar düşünemiyorum bile:f30:

8. Cevap: Dost Başa Düşman Ayağa Bakarmış

:f40: Eğlenceli bi konu teşekkürler.

9. Cevap: Dost Başa Düşman Ayağa Bakarmış

Al Hazan Bu Senin oLsun O zaman :):)

10. Cevap: Dost Başa Düşman Ayağa Bakarmış

ıyyyyaaaaaak. :(

Düşünceli arkadaşım benim. Düşünmüş almışın giyemem ama senin hatırına kırk kutu kırk poşet içinde saklarım artık. Hediyen karşılıksız olmasın dedim. Ne alsam diye düşündüm taşımdım seninde vitaminsiz kalmana gönlüm razı olmadı :)

11. Cevap: Dost Başa Düşman Ayağa Bakarmış

Bir papucum bile yok.:f20:Benim hediyem nerde adminim unutuldum mu:f106:

12. Cevap: Dost Başa Düşman Ayağa Bakarmış

Ben terliğimi göremedim ama eminim çok şıktır :)

13. Cevap: Dost Başa Düşman Ayağa Bakarmış

Çok düşüncelisin Dilegim en az benim kadar:f39:

14. Cevap: Dost Başa Düşman Ayağa Bakarmış

Ben sana çorap örmüştüm Zeus hemde ellerimle güle güle giyin [​IMG]

15. Cevap: Dost Başa Düşman Ayağa Bakarmış

Benim başım kel mi adminim :(

16. Cevap: Dost Başa Düşman Ayağa Bakarmış

Hazanım bir çorabta Zorbeyin başına pardon ayağına örsene:) Başına iş açtın güzelim istekler bitmeyecek:f196:

17. Cevap: Dost Başa Düşman Ayağa Bakarmış

Çok mersi sultanımm biraz topukluymuş ama olsun çok şık ayakkabımda yokdu iyi oldu :):)