Dondurma ile Karakter Tahlili

'Eğlence' forumunda Öznur tarafından 1 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. Uzmanlardan,tercih ettiğiniz dondurmaya göre karakter tahlilleri:

çilekli dondurma:çilekli dondurma sevenler;dikatli ve tedbirli bir yapıya sahip,bununla birlikte dışarıya karşı sempatik görünseler de güvensiz yapıları var.

karamelli dondurma:karamelli dondurma sevenler;çok düşünen ve detaylara inmeyi seven,mutluluğu ayrıntılarda arayan bir karakterist özellik taşıyor.İnsanları mutlu etmekten çok büyük zevk alıyorlar

çikolatalı dondurma:çikolatalı dondurma sevenler;hızlı yaşamayı seviyor.Cazibesine ve sevimliliğine çok güvenirler,bu özelllikleriyle karşısındakilerin dikkatini çekerler.bu kişilerin çok güvenilmediği de belirtiliyor.

limonlu dondurma:limonlu dondurma sevenler;nostaljik bir yapıya sahipler.Onlara göre eskiye ait herşey dikkat çekicidir.İkili ilişkilerinde hep eskiyi örnek alırlar ve 70'li yılların aşklarını yaşamak isterler.

fıstıklı dondurma:fıstıklı dondurma sevenler;içe kapanık ve çekingen bir yapıya sahiptirler.Duygu ve düşüncelerini ifade etmekte zorlanırlar ve ilk adımı heo karşıdan beklerler.

vişneli dondurma:vişneli dondurma sevenler;eğlenmeyi de çok seviyor.insanları en olumsuz şartlarda bile gülümseten,ailelerine düşkün bir karakterleri var.Duygularını ise içlerinde yaşarlar ve kimseye belli etmezler.

2. çikolatalı dondurma:çikolatalı dondurma sevenler;hızlı yaşamayı seviyor.Cazibesine ve sevimliliğine çok güvenirler,bu özelllikleriyle karşısındakilerin dikkatini çekerler.bu kişilerin çok güvenilmediği de belirtiliyor

Anammmmmmmmmmmmm bu benmiymişimmmmmm..:f73: Güvenilmez miymişimm..:( Hiç de bileeeee..:f20: Teşekkürler Öznur ablacım..:f106:

3. hem çikolata hem fıstık desem garip bir ruh hali ;hem çekingen hem tehlikeli olabilir mi bir insan :f30:

4. Ben hepsini seviyorum ne olacak simdi :)))))))))))))):))))))))))))):)))))))))))))00000

5. çikolatalı dondurma:çikolatalı dondurma sevenler;hızlı yaşamayı seviyor.Cazibesine ve sevimliliğine çok güvenirler,bu özelllikleriyle karşısındakilerin dikkatini çekerler.bu kişilerin çok güvenilmediği de belirtiliyor.

6. Kesinlikle çikolatalı dondurma.

7. İster güvenin ister güvenmeyin ben illa da çikolatalı dondurma diyorum :f106:

8. vişneli dondurma:vişneli dondurma sevenler;eğlenmeyi de çok seviyor.insanları en olumsuz şartlarda bile gülümseten,ailelerine düşkün bir karakterleri var.Duygularını ise içlerinde yaşarlar ve kimseye belli etmezler.

limonluyuda severim aslında karadutluyudu severim yani kısacası ekşi dondurmaları severim :)

9. Portakallı ve Karadutlu Dondurma: Listede yok ne yazık ki. Araştırdım bulamadım, ben de kendim yorumladım.

Bu kişiler insancanlısı, dürüst, çalışkan, güvenilir, sevimli, şeker mi şeker, vefakar, cefakar
    sevecen, kısaca yok yok olan insanlardır..... :f30::f106::f30:

10. vişneli dondurma:vişneli dondurma sevenler;eğlenmeyi de çok seviyor.insanları en olumsuz şartlarda bile gülümseten,ailelerine düşkün bir karakterleri var.Duygularını ise içlerinde yaşarlar ve kimseye belli etmezler.

Teşekkürler..:f40:

11. vişneli dondurma:vişneli dondurma sevenler;eğlenmeyi de çok seviyor.insanları en olumsuz şartlarda bile gülümseten,ailelerine düşkün bir karakterleri var.Duygularını ise içlerinde yaşarlar ve kimseye belli etmezler.
    :f40:
    teşekkürler emğine sağlık

12. Çikolatalı, kestaneli, karadutlu, vanilyalı offf ben bütün dondurmaları seviyorum sizler ister güvenin, ister güvenmeyin, ister yediğim dondurmaya göre karar verin, ister vermeyin napiim :f20: ben hepsini seviyorum işte

13. Cevap: Dondurma ile Karakter Tahlili

çikolatalı dondurma:çikolatalı dondurma sevenler;hızlı yaşamayı seviyor.Cazibesine ve sevimliliğine çok güvenirler,bu özelllikleriyle karşısındakilerin dikkatini çekerler.bu kişilerin çok güvenilmediği de belirtiliyor.
    pabucumun doktorları ben böle dilim bi kereee

14. Cevap: Dondurma ile Karakter Tahlili

karamelli dondurma:karamelli dondurma sevenler;çok düşünen ve detaylara inmeyi seven,mutluluğu ayrıntılarda arayan bir karakterist özellik taşıyor.İnsanları mutlu etmekten çok büyük zevk alıyorlar

limonlu dondurma:limonlu dondurma sevenler;nostaljik bir yapıya sahipler.Onlara göre eskiye ait herşey dikkat çekicidir.İkili ilişkilerinde hep eskiyi örnek alırlar ve 70'li yılların aşklarını yaşamak isterler.

fıstıklı dondurma:fıstıklı dondurma sevenler;içe kapanık ve çekingen bir yapıya sahiptirler.Duygu ve düşüncelerini ifade etmekte zorlanırlar ve ilk adımı heo karşıdan beklerler.
    :D

15. Cevap: Dondurma ile Karakter Tahlili

Heç Bana Uymuyor:f30:

16. Cevap: Dondurma ile Karakter Tahlili

Evet normalde böle ama sanal da farklı oluyo insanları görmeden konuşmak daha rahat daha i iletişim kurabiliyosun :D

17. Cevap: Dondurma ile Karakter Tahlili

çiikolata....çikolata....

18. Cevap: Dondurma ile Karakter Tahlili

:f196:ALLAH ALLAH bak sen bide güvenilmez olduk yaa pufff...!
    ben bunu yapanlardan şüphelenmeye başladım açıkçası..!:f132: