Dolu Yağışı Bekleniyor

'Haberler' forumunda Blue tarafından 25 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. Meteorolojiden dolu uyarısı

Marmara ve Ankara dikkatli olsun!

25.06.2009
    Meteoroloji, Marmara ve Ankara'nın Batı ilçeleri için kuvvetli fırtına ve dolu uyarısında bulundu.
    Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, Çanakkale ve Edirne'nin il merkez ve bağlı ilçeleriyle Balıkesir'in Ayvalık, Gömeç, Burhaniye, Edremit ve Havran ilçeleri ile Ankara'nın batı ilçeleri Haymana, Polatlı, Ayaş, Beypazarı, Sincan, Kızılcahamam ve Güdül'de fırtına ve dolu yağışı beklendiği bildirildi.
    Yetkililer, vatandaşların yaşanacak olumsuz koşullara karşı gerekli tedbirleri almaları konusunda uyarıda bulundu.

Alıntı.

Dün buraya bir dolu yağdı arkadaşlar görmeniz gerekirdi.Ben bu yaşıma kadar böyle bir yağış görmedim :(

passer bunu beğendi.

2. Cevap: Dolu Yağışı Bekleniyor

Dün buraya bir dolu yağdı arkadaşlar görmeniz gerekirdi.Ben bu yaşıma kadar böyle bir yağış görmedim:f73:

Dünyadan haberim yok bizim buraya hiç bişey yağmadı.Hatta dün akşam babannemdeydin hava o kadar güzeldi ki yemegi behçede yedik.:f20:

Maviş benim haberim yokken taşındınmı ne ettin..:)

3. Cevap: Dolu Yağışı Bekleniyor

ilahi Ezlemmmm taşınmadım hala ama inan taşınmayı çok isterim :(
    Ne zaman yağdı dersen akşam üstü civarlarıydı tam saat veremiyorum önce yağmurla başladı sonra doluya çevirdi.Abartmıyorum nohut tanesi kadar vardı :f73:

Ama haklısın çok kısa sürdü çünkü biz de fener alayı izlemeye dışarı çıktık :)

4. Cevap: Dolu Yağışı Bekleniyor

Blue teşekkürler haber verdiğin için inşaallah zarara yol açmaz :(Birkeresinde kameraya çekmiştim çoğalınca baktık işin şakası yok büyükleri kiremitleri parçalamıştı...