Dolgun Saç İçin 5 Öneri

'Kadınca' forumunda Merve tarafından 3 Nisan 2012 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]  Dolgun Saç İçin 5 Öneri

  1. Dolgun görünüme sahip saçların ilk şartı bunu sağlayan bir kesimdir. Saç kesiminiz saçlarınızı dolgun gösteren bir biçimde kesilmelidir. Bunun için tavsiye edilen kesim ise kısa ve tek boyda olan şekildir.

  2. İkinci önerimiz, saçlarınıza hacim kazandıracak işlemler uygulamanızdır. Hacim saçlarda dolgun saç hissi uyandırır. Bunun en basit yolu ise saçlarınızı kuruturken bunu diplerken uçlara doğru yapmanızdır. Ayrıca hacim veren saç şekillendiricileri de kullanabilirsiniz.

  3. Eğer kısa saçlıysanız mutlaka koyu saç rengi tercih etmelisiniz. Koyu ve kısa saçlar daha dolgun görünür. Fakat ille de açık saç rengi tercih etmek istiyorsanız, o zaman piyasadaki hacim veren saç şekillendiricilerinden yardım alabilirsiniz.

  4. Saçlarınızı yıkarken özellikle dolgunluk ve hacim kazandıran şampuanları tercih ediniz. Böylece banyo sonrasında saçlarınız daha dolgun ve hacimli görünecektir.

  5. Son olarak kullandığınız jöle, köpük ve spreylerin kaliteli olmasına özen gösterin. Kalitesiz ürünler saçlarınızın daha sönük gözükmesine neden olacaktır.  kaynak:kadinlaralemi
   
Yükleniyor...
- Dolgun Saç İçin Forum Tarih
Saç Dolgunlaştırıcı Maske Kişisel Bakım 6 Nisan 2010
Dolgun Dudakları ince göstermenin yolları Kişisel Bakım 20 Nisan 2014
Dolgun kirpikler için pratik öneriler! Kişisel Bakım 13 Şubat 2013
Dolgun kirpik için, rimel yerine geçecek öneriler Kişisel Bakım 13 Şubat 2013