Dolgun Kirpikler İçin Ne Yapmalı

'Kadınca' forumunda EyLüL tarafından 24 Eylül 2012 tarihinde açılan konu

  1. [​IMG]    Kirpikler, bir kadının karşısındaki erkeği etkilemek için kullandığı en etkili silahlardan bir tanesidir. Dolgun ve uzun kirpikler karşısında hiçbir erkek rahatsız olmadan duramaz. Kirpiklerini uzatmak ya da daha dolgunlaştırmak için aşağıda yer alan kuralları uygulamalısınız.

    Kirpiklerinizin seyrek olduğunu düşünüyorsanız, küçük hilelerle kirpiklerinizin daha gür görünmesini sağlayabilirsiniz. Kirpiklerinizi bir kirpik kıvırıcıyla kıvırıp 10 saniye bekleyin.Kirpikleriniz çok düzse, kirpik ucuna kadar kıvırma işlemine devam edin.Siyah renk uzatıcı, kahverengi ise kalınlaştırıcı etki sağlar.Bir kat kahverengi maskarayla başlayın ve sonra da uçlara siyah maskara sürün Dolgun kirpiklere kavuşun..

    Bir Başka öneri ise şöyle Maskarayı elinize alın ve kirpiğinizin sonuna kadar kıvırmaya devam edin. Eğer kirpikleriniz siyahsa kirpiğiniz dolgunlaşmak yerine uzar, ama kahverengi rengine sahipse kirpikleriniz iyice dolgunlaşır. Bir kat vurduktan sonra bir dakika kadar bekleyin ve aynı işlemi bir kez daha uygulayın.
     
Yükleniyor...
- Dolgun Kirpikler İçin Forum Tarih
Dolgun kirpikler için pratik öneriler! Kişisel Bakım 13 Şubat 2013
Uzun ve dolgun kirpiklere sahip olun Kişisel Bakım 9 Nisan 2009
Dolgun,uzun ve esnek kirpiklerin sırrı......... Kişisel Bakım 8 Aralık 2008
Dolgun Dudakları ince göstermenin yolları Kişisel Bakım 20 Nisan 2014