Dokunuş..

'En Güzel Şiirler' forumunda YasamSevinci tarafından 9 Nisan 2008 tarihinde açılan konu

• Bu şiirin hikayesi:

özlem anneye...
      özlem yüreğime...
      özlem sevdiğim şehre...
      özlemini duyduğum her şeye.... fatoş huy

1. Özlemini duyduğunuz herşeye kavuşmanız dileğimle güzel şiiriniz için teşekkürler Fatoş hanım...
    o güzel yüreğiniz yine enginlere sığmamış kaleminizden dökülmüş :f118:

2. Özlemini duyduğunuz herşeye kavuşmanız dileğiyle yüreğinize kaleminize sağlık FATOŞ HANIM :f40: :f9: :f9: :f97: :f58:

3. Özlemlerinizin en yakın zamanda gerçekleşmesi dilegiyle kaleminize, yüreginize saglık :f40:

4. Yüreğinize sağlık Fatoş Hanım aynı dilekleri bende yineliyorum:f40:
    özlemini duyduğunuz her şeye en yakın zamanda kavuşmanızı dileğiyle..
    Sevgiler..

5. Emeğinize yüreğinize kaleminize sağlık Yaşam Sevinci:f9: İnşallah en kısa zamanda özlemleriniz son bulur:)

6. Özlenenler çok özel olunca özlemek de güzeldir diye düşünüyorum ve bende arkadaşlarımın dileklerine katılıyorum.Duyduğunuz özlemlere bir an kavuşmanızı dilerim. Yüreğinize kaleminize sağlık.:f40:

7. emeğine yüreğine sağlık yaşama sevinci:f118:

8. [TABLE="width:70%;background-image:url('http://www.forumdas.net/images/toolbox/backgrounds/3.gif');background-color:limegreen;border:1px ridge deeppink;"][CELL="filter:;"] Harika bir şiir ve çalışma Emeğine Yüreğine sağlık YaşamSevinci [/ALIGN][/CELL][/TABLE][/ALIGN]:f118:

9. Yüreğinize sağlık Yasamsevinci
    Özlemlerinize en kısa zamanda kavuşmanız dileği ile
    Paylaşım için teşekkürler.

10. vermiş olduğun emeğine teşekkürler hayatta herşeyin gönlünüzce olmasını dilerim