Doğum Günü Mesajı Kardeşe

'Karışık Sözler' forumunda Merve tarafından 23 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu

1. Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Kardeşe Doğum Günü Sözleri

Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Doğumgünün kutlu olsun!

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğumgünün kutlu olsun.

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara.

Hey genç adam, seni seviyorum tatlım ablan doğum gününü büyük bir sürpriz ile kutluyor, sen olmasan bir parçamız ailede olmayacaktı.. iyi ki doğdun.

Doğum gününde sana en güzel hediyeyi vermek isterdim ama seni sana nasıl verebilirim kardeşim.

Aman Allahım kardeşim 1 yaş daha büyümüş, büyüdükçe güzelleşiyorsun, seni seviyorum gardaşım.

Pişt cadı, sana doğum gününde bir tane uçan süpürge alacaktım ama sende düzinesi vardır diye kalkışmadım iyi ki varsın.

Küçüklükten beri hep yanımdasın ve hep yanımda olacaksın kardeşim iyi ki doğdun.

Nasılsın canım. Yüreğin buzlar kadar serin, güneş kadar sıcak, gökyüzü kadar yüksek, magma tabakası kadar derin olsun, doğum günü mesajarların kutlu olsun.

alıntı