Doğum Günü Fıkraları

'Eğlence' forumunda Öznur tarafından 17 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. Doğum Günü

1. Çiçekçiye giren adamın kolunda sıyrıklar, sol gözünde bir morluk vardı.
    - Bir düzine kırmızı gül istiyorum, dedi ve hemen ekledi. Karımın doğum günü için, tazesinden rica ediyorum.
    Çiçekçi:
    - Başüstüne, dedi. Hangi gün için?
    Adam koluyla gözünü işaret etti:
    - Dündü

2. 3 adam oturmuş eşlerine aldıkları hediyelerden bahsediyorlarmış. Birincisi demiş ki, 'karıma öyle bir hediye aldım ki, 6 saniyede 0'dan 100'e çıkıyor.
    ' Diğer ikisi anlamamışlar. 'Ne aldın?' diye sormuşlar. 'Beyaz bir Porsche aldım. Çok mutlu oldu.' diye cevap vermiş.
    İkinci adam demişki, 'Bende geçen doğum gününde karıma 4 saniyede 0'dan 100'e çıkan bişey almıştım.
    ' Hemen anlamışlar tabi ki: 'Heey, yoksa Ferrari mi aldın?' Adam gülümsemiş: Evet, kıpkırmızı bir Ferrari aldım. Gerçekten de ona çok yakıştı.'demiş.
    Bu sefer üçüncü adama sormuşlar: 'Peki sen ne aldın karına?' Adam demiş ki: Ben öyle bişey aldım ki; sadece 2 saniyede 0'dan 100'e çıkıyor.
    ' Adamlar şaşırmışlar: 'Atıyorsun!' demişler, 'Öyle bir araba olmaz ki!' Adam cevap vermiş: 'Araba aldığımı kim söyledi? İşte bunu aldım demiş.
    ...

:f106::f30:

2. :f30::f30:
    ilahi öznur süpersin canım Teşekkürler:f40:

3. inşaallah karısı bu konuşulanları duymaz :f30:

4. çok güzeldi yaaa:f106::f30:

5. son fikra harikaymis tesekkürler:f30::f118:

6. :f30::f30:
    Allahım bu erkek milletinin şerrinden dilinden koru bizi yarabbim:):f106:

7. canımmmmm çok güzeldi :f106:

8. :D :D

Güzeldi öznur teşekkürler..:f40:

9. :f106: Teşekkürler Öznur güzeldi...

10. çok güzeldi inana hiç güleceğim yoktu saolasın öznur sen bizi güldürdün ya allahımda seni güldürsün.teşekkürler canimmm.

11. Öznurum göznurum harikaydı bizde toplanıp patrona alsaydık keşke 2 saniyede 0'dan 100'e çıkanından :f106:

12. Gülecek halim yokken güldürdün Öznur.

Teşekkürler.

13. :f106::f106::f106:

ikiside güzeldi. Hele ilkindeki dayak işe yaramış.

14. Cevap: Doğum Günü Fıkraları

:):):):):):)