Doğru Kadın, Fıkra..

'Eğlence' forumunda chemist tarafından 7 Nisan 2008 tarihinde açılan konu

1. Doğru Kadın, Fıkra Demeye Bin Şahit Lazım

Erkeğin biri kumsalda yürürken ayağı eski bir lambaya takılmış, erkek lambayı kumların içinden çıkarmış, incelerken birden içinden bir Cin çıkmış ve; - Efendim, ne kadar şanslısınız. Şimdi sizin emrinizdeyim ve sadece bir dilek hakkınız var, iyi düşünün ve benden bir dilekte bulunun, yerine getireceğim. Erkek, hiç tereddüt etmeden, cebinden bir harita çıkararak;

- 'Orta Doğu´da barış istiyorum. Bu haritadaki ülkeleri görüyor musun ? Bu ülkelerin birbiriyle savaşmayı bırakmasını, barışın sağlanmasını, kan ve gözyaşının dinmesini istiyorum !' demiş. Cin haritaya bakmış ve dehşetle;

- Tanrı aşkına Efendim ! Bu ülkeler binlerce yıldır savaşıyorlar.Tamam işimde iyiyim ama o kadar da değil !
    Bunu yapabileceğimi sanmıyorum. Başka bir dilekte bulunun lütfen !. diye yalvarmış. Erkek birkaç dakika düşünmüş ve ;

- Peki o zaman, hayatım boyunca hep doğru kadını aradım ve bir türlü bulamadım. Bilirsin işte; sevgi ve saygı yüklü, düşünceli, anlayışlı, iyi ve kötü günde başımı omuzuna koyabileceğim, sevecen, ilgili, yaşama sevinciyle dopdolu, güldükçe yüzünde güller açan ve eşine yürekten bağlı bir kadın diliyorum'.demiş .Cin derin bir iç çekmiş:

- Uzatın şu kahrolası haritayı, bir daha bakayım !!! :f30: :f30: :f30:

Cossack bunu beğendi.

2. O haritaya cin den sonra bende bakabilir miyim? diyecegimi beklersiniz dimi ;) :

Bence o cin kadın düşmanı imiş :f106: :f106:

3. İlahi chemist nereden bulursun bu fıkraları yaff neden olmasınki öyle kadınlarr hayatta:f106: :f106: Bendemi baksamki o haritaya:f30: :f30:

4. chemistttttttt:f20:

5. Evet bayanlar üzülmeyin size fıkranın orjinalini getirdim
    Chemist kendine göre değiştirsede fıkranın gerçek hali budur buyrun hep birlikte okuyalım:

Erkeğin biri kumsalda yürürken ayağı eski bir lambaya takılmış, erkek lambayı kumların içinden çıkarmış, incelerken birden içinden bir Cin çıkmış ve;
    - Efendim, ne kadar şanslısınız. Şimdi sizin emrinizdeyim ve sadece bir dilek hakkınız var, iyi düşünün ve benden bir dilekte bulunun, yerine getireceğim.
    adam `buradan amerikaya direk giden bir otoban yap `
    cin: "efendim bu çok ama çok zor bir iş benim yıllarımı alır" der.
    adam düşünür "tamam ozaman fenerbahçeyi şampiyon yap der"
    cin biraz düşünür ve "efendim otoban kaç şeritli olsun " der

6. :f20: Asıl orjinali bende olmasın tesadüf mailimde gördüm:f30:
    DOGRU ERKEK

Kadinin biri kumsalda yürürken ayagi eski bir lambaya takilmis,
    kadin lambayi kumlarin içinden çikarmis,ovalamis.
    Lambadan cin çikmis ve;
    -"Sadece bir dilek hakkin var, iyi düsün öyle dile" demis.
    Kadin hiç tereddüt etmeden, cebinden bir harita çikararak:
    -"Bütün dünyada zulmün, savasin, açligin bitmesini istiyorum.
    Bu haritadaki ülkeleri görüyor musun?
    Bu ülkelerin birbiriyle savasmayi birakmasini,
    her yere barisin gelmesini diliyorum" diyivermis.
    Cin haritaya bakmis ve dehsetle;
    - "Tanri askina Kadin! Bu ülkeler binlerce yildir savasiyorlar.
    Tamam isimde iyiyim ama o kadar da degil!
    Bunu yapilabilecegimi sanmiyorum.
    Baska bir dilekte bulun" diye bagirmis.
    Kadin birkaç dakika düsünmüs ve ;
    - "Hayatim boyunca dogru bir erkek bulamadim.
    Bilirsin; hem ince düsünceli, hem dürüst, hem karizmatik , hem eglenceli biri, sevecen, ilgili ve ömür boyu sadik olacak erkek diliyorum" demis.
    Cin derin derin bir iç çekmis:
    -Uzat su kahrolasi haritayi..!!!
    :f196:

7. :f20: şimdiii asıl olan fıkra hangisi acaba ama ben yareninkini tuttum bir bayan olarak :f40:

chemist ilahi neden fıkranın aslını değiştiriyorsun :f106: :f106:
    yinede eğlenceli paylaşımın için teşekkürler:f9: :f9:

8. metin harikasın sen eee ablanda senden aşağı kalmıyo gördüğün gibi ama bu fıkranın aslı Hazan' ın gönderdiği çünkü forumdaş'a ben atmıştım:f106: nerden aklına gelir böyle şeylerr sabah sabah güldürdün beni emeğine sağlık

9. Chemist ortalığı toz duman etmişsin he :f106:
    emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler.

10. Ya orjinali benimki diğerleri sahte..... benimki gerçek diğerleri fıkra.... Hele hazan iyiden iyiye değiştirmiş hadi değiştirdin bari gerçekçi bişeyler yaz. Yarenim canım ablam seni muaf tuttum sen gerçekten doğru kadınsın süpersin mükemmelsin ve kusursuzsun hele bir beni yönetici yap beni bak sen bile şaşıracaksın ne özelliklere sahip olduğunu duyunca...

11. Paylaşım için Teşekkürler...

12. Chemiiist ben bu fikraya bayildıııııııııııııııııııııııııııııııııııııım,
    süper, süper, süper, :f118: :f118: :f118:

Ayrica kocaman :f30: :f30: :f30:

Bu fikra rep i haketti :f63: :f40: