Doğal Boy Uzatma Teknikleri

'Sağlık Rehberi' forumunda Merve tarafından 12 Nisan 2012 tarihinde açılan konu

 1. Doğal Boy Uzatma Teknikleri

  Doğal Olarak Boy Uzatma

  Genellikle normal insanlar için de, boyları nasıl olursa olsun, 5 -7 santim uzama potansiyelleri vardır.Tabi ki hiçbir zaman Shaquille O’Neal (1 basketbol oyuncusu ) olamayacaksınız, ama boyunuza bir kaç extra santim eklendiğinde hayatınızda gerçekten fark yaratabilirsiniz. Hayatınızda oluşacak farkı hayal edin.

  Vücutta dengesiz olarak salgılanan büyüme hormonu seviyesi dahil olmak üzere kısa boylu olmak bir çok sebepten dolayı olabilir. Eğer boyunuzu maximize etmek için doğru şeyleri yapmazsanız, tam uzunluk potansiyelinize ulaşamayabilirsiniz. Hatta büyümenizin durmasından sonra bile boyunuzun uzaması olasılığı için özel bazı egzersizler ile doğru diyet iki faktör vardır.

  Uzamanızı ( 2 den 15 cm’e kadar ) toplam boyunuzun %35’ini oluşturan omurganızın durumu etkileyecektir. %98den fazla insan omurgasının basınç altında olmasından sıkıntı duymaktadır (bu çevre şartlarından ve genetik olarak da olabilir).

  Bir uzmana danışaraktan hazırlanacak olan egersiz programı ve diyet planı sağlayarak boyunuzu doğal olarak uzatabilirsiniz.


  kaynak:uzamakistiyorum.com
   
Yükleniyor...
- Doğal Uzatma Teknikleri Forum Tarih
Kirpikleri Uzatmak İçin Doğal Yöntemler Kişisel Bakım 26 Kasım 2013
Doğal Boy Uzatma Sağlık Rehberi 25 Mayıs 2012
Kirpik Uzatmak İçin Doğal Yöntemler Kişisel Bakım 24 Nisan 2011
Doğal Hızlı Saç Uzatma Kişisel Bakım 7 Şubat 2011