Doğacak Bebeğinizin Yüzü

'Eğlence' forumunda HazaN tarafından 4 Mayıs 2008 tarihinde açılan konu

1. Yeni evlisiniz ve bir bebek bekliyorsunuz, yada ikinci çocuğunuz yolda veya ilerde evlenince nasıl bir çocuğum olacak aceba kime benzeyecek diye merak ediyorsunuz. Tamam işte tam yerine geldiniz arkadaşlar hemen linki tıklayın ama lütfen çocuğunuzun resmini bizlerlede paylaşın :f106:

İşte bebeğinizin resmine ulaşacağınız tek yer

2. [​IMG]
    Aman Allahım bugünleridemi görecektim. Çocuğumun gözleri viski şişesini görünce faltaşı gibi açıldı:f106:
    emeğine sağlık HAZAN:f118: çok güldüm:f106:

3. Amann Allahımmmmmmmmm :f73: :f73: :f73: Abisi böyle değil idi bu niçin böyle :f106: :f106:

4. [​IMG]

şuna bakarmısınız en az mertim kadar şeker bi oğlum daha olcak sanırım :f106: :f106: :f106:

kız olmasını tercih ederim ya neyse:f30:

teşekkürler hazan bebeğim nasıll :f9: :f9:

5. Yaaa ben zaten başka çocuk istemiyorum ....:f40:

İyikide istemiyorum....:)

6. [​IMG]

Annesinin oğlu :f40:
    Buda benim ilerdeki bebeğimmiş bu site aile planlamasına sebep olur yav, böyle çocuğu olacağını bilse hayatta düşünmez kimse çocuk

7. Arkadaşlar inanmıcaksınız ama benim çocuk normal çıktı..... Valla bana çekmemiş onu belirteyimde....:f30: :f30: :f30: :f30: :f30: :f30:

8. [frame="3 90"][glow=00FFCC][glint] Vallah Ne Diyim Hazan Pess Doğrusu ne diiim güzel bi paylaşım [/glint] [/glow] [/frame] :f118: :) :f106:

9. Eco

Eco

eski konulara bakarken,çocuğumuda merak ettim
    ve baktım :) (laf aramızda aynı nevra):f106: :f106:

10. [​IMG]

:f73: buda bizim beşinci sızakimiz eee ne yapalım Allahtan gelene Amenna:f30: :f30: :f30:

11. Cevap: Doğacak Bebeğinizin Yüzü

aboooooovvv herkezinki bin türlü bela:eek: buneyyy:D:D:D