Djeep ayakkabılar

'Sosyal Konular' forumunda EyLüL tarafından 16 Temmuz 2011 tarihinde açılan konu

 1. Djeep ayakkabılar el yapımı

  El emeği ile üretilen, tabanı doğal kauçuktan hazırlanan, nubuk ve deri kullanılan Djeep ayakkabılar özellikle yürüyüş, gezinti, seyahat ve yat koşullarında rahatlıkla giyilebiliyor. Djeep koleksiyonu, spor giyimi seven, sağlıklı yaşam için sabah yürüyüşlerini aksatmayan, hobi olarak denizcilikle uğraşanlar için ideal modeller içeriyor.

  Çikolata kokulu, kauçuk taban…

  Türkiye’den önce dünyada popüler olan, birçok ünlü ismin tercih ettiği Djeep, el yapımı ayakkabı üretimi yapan ailenin üçüncü kuşak temsilcisi olan Oğuzhan Genç tarafından geliştirildi. Taban tasarımını Oğuzhan Genç’in yaptığı Djeep, kadın, erkek ve genç koleksiyonuyla Almanya, İtalya, Hırvatistan, Yunanistan ve Fransa’da yoğun ilgi görüyor.

  Artık ülkemizde ve dünyada örneğine az rastlanan şekilde el emeği ile üretilen ayakkabıların tabanı doğal kauçuktan hazırlanıyor. Havea Brasiliensis adlı tropik bir ağacın özsuyundan elde edilen doğal kauçuk; yüksek aşınma dayanımı, yüksek kayma direnci, kimyasallara karşı dayanıklılık gibi üstün özelliklerinden dolayı vazgeçilmez bir taban malzemesi.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 9 Şubat 2014
Yükleniyor...
- Djeep ayakkabılar Forum Tarih
2016 Taşlı Mezuniyet Ayakkabıları Kadınca 17 Mayıs 2016
2014 Mezuniyet Ayakkabıları Moda Rehberi 7 Mayıs 2014
Topuklu Ayakkabıların Zararları Bunları biliyormusunuz 2 Temmuz 2013
Rihanna'nın İlginç Ayakkabıları Magazin haberleri 16 Haziran 2013