DJ Sahin , Falcon feat, Funda - Birini Bıraktım

'Magazin haberleri' forumunda Dark tarafından 24 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. 2009 Yaza damgasını vuracak olan DJ Sahin & Falcon feat. Funda -Birini Bıraktım Belçika'dan DJ Şahin, Falcon ve Funda'nın seslendirdiği Birini Bıraktım adlı şarkıya MC Semon'da katkıda bulunuyor.

Birini Biraktım şarkı sözleri

Funda (nakarat 2x)
    Birini bıraktım, ikincisi sırada
    Unuttum sayısını, üçüncüsü kim acaba

DJ Şahin
    Yaz günü sıcak, uyumayı bırak
    Haydi Falcon, diskoya bir bak
    Bizim ölü mekan, hatunla dolu
    Hadi hadi fırla, kaçırma valla
    Kızla eğlen, yoruldunmu dinlen
    Şişeleri fondip, yapıpta geleceğim
    Anlatacağıma, kulak verin
    Bu hikaye başlar, şimdi aniden

Funda (nakarat 2x)

Falcon
    Atladık arabaya, bizim kizi alacağız
    Evine yanaştık, bir sürpriz yapacağız
    Bir hediye aldım, gönlünü çalayım
    Bu aralar kırdım, bunu unutturayım
    Eyvah oda ne, bizimkisi orada
    Kolunda bir adam, kim lan bu zurna
    Gidiyor valla, bindiler arabaya
    Takip et baboli, yetişelim durma

Funda (nakarat 4x)

Falcon
    Diskoya yanaştı, indi arabadan
    Kolunda o herif, gidip parçalayacağım
    Bizde yanaştık, kapıda korumalar
    Damsız girilmez, dedi dallamalar

DJ Şahin
    Kankam aradı, kızları çağırdı
    Taktık kolumuza, baktık yolumuza
    Girdik içeriye, birde ne göreyim
    İkiside pistte, kopmuşlar valla

Falcon
    Tuttum kolundan, çektim kenara
    Bu adamda kim lan, cevap ver bana
    Aslan gibiyim, aldattın beni ha
    Beklemezdim, lanet olsun sana

Funda
    O benim abim, rahat bırak manyak
    Üf çekil artık, bana bir Konyak

Misafir
    Haydaaaa... Aşkım bu da kim
    Haydi dans edelim

DJ Şahin

Projenin yapımcılığını ve muzik direktörlüğünü üstlenen DJ Şahin, uzun yıllar dj olarak müzik piyasasında başarılarıyla varlığından söz ettirmiş, kazanmış olduğu bilgi birikimini en iyi şekilde değerlendirerek bu projenin doğmasına vesile olmustur.

Belçika'nin başkenti Brüksel'de ikamet eden sanatçı, Avrupa'da önde gelen türk ve yabancı bir çok mekanda dj'lik görevini başarıyla yerine getirmiş ve profesyonel olarak dj'liğe halen devam etmektedir.

Ayrıca Funda ve Falcon'un resmi yapımcılığını üstlenmekte olup, bu ikili için albüm çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

Falcon

Rap camiasında, günlük binlerce ziyaretçi grafiği yakalamış Raphaber.Com sitesinin kurucusu olan Falcon, sitenin de katkısıyla saygın bir konuma ulaşmıştır.

Bu projeye, parçanın sözlerini yazarak ve güzel yorumuyla çok büyük katkı sağlamış olup hayranlarıyla tekrar buluşmuştur.

Daha önce "Gökyüzü Duman Oldu Anne" ve "Mezar Tasına" klipleri ile beğeni toplayan sanatçının, kendi imzasını taşıyan 50'ye yakın parçası bulunmaktadır.

Kendisine ait profesyonel kayıt stüdyosunda çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

not: Raphaber.Com sitesi, bazı medya güçlerinin yoğun çabası sonucu mahkeme kararıyla kapatılmıştır.

Funda Kılıç

Kulağa çok hoş gelen yumuşak sesiyle, dinleyenleri büyüleyen Funda; hoş görünümü, göz kamaştırıcı dans hareketleri ve kendine has mimikleriyle izleyenleri de kendine hayran bırakıyor.

Ayrıca ingilizce şarkı söyleme yeteneği de bulunan sanatçı, yeni çalışmalarda bu yeteneğini gözler önüne serecektir.

Komple bir sanatçı olan star adayımız, kısa sürede adından sıkça söz ettirecektir.

MC Sermon

Amerika ve Avrupa'da bir çok çalışmada imzası bulunan Eric Sermon, kendine has yorumu ve stiliyle parçaya renk katmıştır. Bu projede yer almakta oldukça memnun olan sanatçı, gelecek çalışmalarda da adından söz ettirecektir.

2. Cevap: DJ Sahin , Falcon feat, Funda - Birini Bıraktım

Tanıtım için teşekkürler DarK. Tam Tunahan'ın tarzı. Belki onun sayesinde dinleriz ama bas sonuna kadar açık olunca hopörlerler patlayacak diye ödüm kopuyo :f196: