Dj Lere özel

'Teknik Yardım' forumunda Lider tarafından 9 Nisan 2008 tarihinde açılan konu

1. forumdaslı olmak ayrıcalıktır ayrıcalıklar forumdasta yaşanır yaşatılır çünki biz forumdaslıyız
    [​IMG] [​IMG]

[​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    :^'.:.^'.:.^':.:^'.: forumdas®

RADYOYA FP ATMA KENDİ TEMANINIZI UYGULAYABİLİRSİNİZ

tools sayfasından expert moda tıklayıp sol üst köşedeki preset i seçiyoruz açılan pencerede import from fileyi seçiyoruz
    ve masa üzeri deyip inen temaya tıklıyoruz
    üç tema için aynı işlemi üç kere yapacaz
    sonra easy mod a tıklayip normale dönecez
    ve eklenen temayı listeden bulup üzerine tıklayınca açılır
    bu kadar basit bir kere yapınca kolay gelir birdaha

2. DJ ADMİN miz Lider Abi Harika Olmuş Ve Çok Açık Anlatmışsınız Emeğinize Sağlık :f118: :)

3. Abicim dj lere özel demişin ama bende baktım burada ne var acaba diye.;) Valla çok güzel açıklamışsın.:f40: Bravo sana.:f9: Dj lik yaptığım günler geldi aklıma :f40:

4. Süper DJ den süper anlatim..... mutteşemsin abicim, hemen DJ lik kurslarina başlıyorumm..

5. ben anlamadim:f20:
    abiş tekrar anlatsana:f19:
    süpersin gene :f118:
    özledim sizleri:oops:
    :f118: :f118: :f118: :f40:

6. gerçekten ben bu bilgiler sayesinde çok şeyler öğrendim sizlerede bir katkı olur diye düsündüm paylaşmak istedim

wish belki başlık dj lere özel yazabilir seninde okuyup yorumuna teşekkürler

discoverer umarım katkısı olıur yorumuna teşekkürler

chemsit bir katkısı olursa bu paylaşımın beni mutlu eder

gelelim abişim kankam ethi dostum sana seni bir kez daha görmek ne kadar güzel herzaman böyle haberlerini bekliyoruz seni seviyoruz anlamazsan uydudan haberleşiriz :f30: :f30:

7. Çok güzel anlatım ve faydalı bilgiler :f40: Bu bilgilerden hepimiz yararlanacagız..

Ellerinize saglık Lider. Süper! :f9: :f9: :f9:

8. teşekkürler abi güzel anlatımın için dj değilim ama teşekkür edebilirim değilmi:f106: :f106:

mükemmel anlatmışsınız emeğinize sağlık :f40:

9. Lider abicim çok anlaşılır bir açıklama olmuş
    faydası olacağına eminim özelliklede aramıza katılacak yeni dj arkadaşlar için
    yüreğine sağlık :f118:

10. Yav Lider.

tools sayfasından expert moda tıklayıp sol üst köşedeki preset i seçiyoruz açılan pencerede import from fileyi seçiyoruz
    ve masa üzeri deyip inen temaya tıklıyoruz
    üç tema için aynı işlemi üç kere yapacaz
    sonra easy mod a tıklayip normale dönecez
    ve eklenen temayı listeden bulup üzerine tıklayınca açılır
    bu kadar basit bir kere yapınca kolay gelir birdaha

demişsin ama ben deneyim dedim tools sayfasında kaldım, başka kolay yolu yok mu bunun yav :f30:

11. Abimmm dj özel demişsinn ne yapayim merak ettim işte:f106: :f106:

12. Abi harika anlatım ve açıklayıcı resimler
    :f106: Benim işime yarayacağı kesin
    Emeğine sağlık abi Paylaşım için teşekkürler.

13. inciiiii arkadaşım yorumuna çok güldüm:f106: :f106: tabiki dj değiliz ama aday olabiliriz.öğrenmemiz lazım
    emeğine sağlık LİDER:f118: çok anlaşılır bir şekilde anlatmışsın:f118:

14. eline saglık

15. lider djler için demişsin ya hanii bu paylaşım djler içinn çokda güzel anlatim olmuş ben şeyi sormak istiyodum dj yokluğunda dj lik yapmaya çalışanlar içinde paylaşabileceğin bişiler varmı acaba:f106:

16. yukarıda alıntı yaptığım mesajı yazdığımda bir gün bu açıklamaların benimde işime yarıyacağını hiç düşünmemiştim inanın :f63:
    lider abi tekrarlıyorum harika bir anlatım olmuş hepsini denedim ve yapabiliyorum bir tek tema hazırlamayı beceremedim onunda öğrenicem en kısa zamanda inşallah :f40:
    çok teşekkürler abi emeğinize sağlık :f118::f118:

17. iste olay bu derken bu konuda cok anlatımlar la karsılastım ama bu bırazcık daha acıklamalı bır anlatım olmus emegıne ve calısmalarına saglık dıyorum... bır konu daha var anlatılacak nette radyoculuk yapan rakadasların ıstedıgı belkı ama hıc bır yerde dıle getırıldıgıne rastlayamadım eger bu konu hakında bılgın varsa bunu da anlatırsan sevınırım radyo ekranındakı yazısmaları kayıt altına nasıl alabılırız bu konuda bılgın varsa paylasırmısın dost.....

18. :f40: sevgiler gönüllerde dostluklar yüreklerde saklıdır:f118:

19. bu konuda azda olsa bildiklerimi sizinle paylaşmak istedim :f63:

Radyo ekranında Chat yazan yere tıklıyor ve bilgisayarınıza kaydet diyorsunuz sanırım hepsi bu kadar :f40:
    daha sonra burda görebilirsiniz yazışmaları :f63: