DJ HazaN işleri büyüttü..

'Resimler' forumunda Aysell tarafından 15 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. Forumumuzun kadife sesli DJlerinden DJ HazaN artık forumla sınırlı kalmayıp işleri büyüttü.. Nasıl mı?

Screenshot_1.

Sanırım fazla söze gerek yok.. Gereken anlaşılmıştır.. Yorumlarınızı bekliyoruz..:f106::f106:

Cossack bunu beğendi.

2. Hazanim benim gözlermi yanlış görüyor yoksa senmi güzelleştin:f106: yeşilde pek yakışmış valla sen iyice büyüttün dj işini artık biz ne ederizbilmem:f30::f30:

3. Aha! Cossack ve Chemist yetmezdi buyur buyur sende katıl :f196:

Ayselim, Güzelim bu topici açarken birkaç kez düşündün dimi :f19:

Hepiniz canınıza susadınız sanırım, Hazan' ım geliyorum demez gümbür gümbür gelir valla dikkat ediverin derim :f106::f106::f106:

4. ha hayyy canımm kardeşim benimm işte.......:f40: Ablam öylesinem neden yadırgarsında biz hık dediğimizde 500 bayan feminist liderleri hazan hazan amanda hazan derkene biz bişey diyoruzmu...;) : Yavaş yavaş herkes olayların farkına varıyor...:f63: Ayselcim elimdeki tüm repler sana feda olsun bu konuyu açtığın için değil sadece doğru bildiğin yolda yürüdüğün için..:f118::f118:

5. Ya kendimi güçsüz sanırdım ama anladım ki ne kadar güçlüymüşüm şu forumda benimle uğraşmayan kim kaldı merak ediyorum ama dimdik ayakta duruyorum hepinize karşı :)
    Gelelim sana ayselcim tatil fotoğrafların elimde geliyorrrrrrr geliyorrrrrr az kaldı meraklanma ama önce uyuyum uykumu alayım ki biraz insaflı davranayım değilmi :f106:

6. ayseeeeeel sende mi :f73:

hazanın atağını bekliyorum
    :f106:

7. mutlaka vardır bi düşündüğü
    aysel sana kolay gelsinn
    ha dj liğine gelince benim için zaten bütün netin bir numaralı dj sidir hazan
    bu konuda eline su dökcek varmı sizce
    neyse hazanın cevabını merak ediyom şimdiden aysellll:))

8. Hazanım ne bu forumdan çektiğin güzelim senin. Nereye hangi topiğe baksam hazan'ın bir hali.Ne ister bu millet senden :f196:

9. Hayirdir Sulfi?

Oya islerinde agzim yandi ben Hazan i pohpohlayim

beni rahat biraksin havalarindayiz öyle miii??? ;) :

Helalin var Ayselcigim, benden de sana REP hemde cift REP. :f30::f30:

10. Elimde HazaN Ablamın yeni resimleri de var ama tatil resimlerimi yayınlarsa yayınlayacağım..:f196:

Ama bayaa sessiz kaldı intikamı kötü olacak gibi geliyor..Yeni şeyler bulmam lazım.. :f106:

Cossackkkkkk, Metin Abiiiiiii yardımcı olursunuz artıkk..:f63:

11. Burdayiz Aysell,

sen Hazan ablana, merhumu nasil bilirdiniz diye bir kayit varmis diye duydum de

gerisine karisma. [​IMG][​IMG][​IMG]

12. 1- Bence hazan adama Dj lik öğretiyor
    2- Yok sadece radyo ayarı yapıyor
    3- Sanırım hazan Dl liği devr ediyor :f196:

eğer hangisi dogru ise 3444 mesaj yalayabilirsiniz dimi hakatan :f196:

hade ne beklisiniz mesajlaşın da hala hala